Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldalakon a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon a lányok többségének megfelelni egy átlag srácnak szinte képtelenség?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy 50 ből 45 vissza sem ír, ha csak átlagos vagy az alatti a külsőd, vagy nincs képed. A többi ha vissza is ír, valami extrát vár el a pasitól. Hogy az folyamatosan szórakoztassa, vagy ha a lány nem keres jól stb, akkor a pasi kihúzza abból a tespedt életmódból. Tehát vagy dumát vagy tehetősséget kérnek számon a legtöbben (a a maradék 5 ből 4 en)a pasitól. Ha mind a kettőben átlagos szürke egér vagy, akkor pár nap és vége az idilli beszélgetésnek. Ők meg csak a testüket dobják be a dologba. Tisztelet a kivételnek. Jó ma lánynak lenni?
2014. febr. 9. 20:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
van egy gyomorforgató stílusotok... (mind a nőgyűlölőnek, mind a válaszoló lánynak)
2014. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
mert pszichopata vagyok és kész
2014. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az en stilusommal mi a gondod? Itt tanultam a gyakorin.

Voltam en kedves is, csak nem vagyok szupermodell, ugyhogy hiaba a kedvesseg, egyik, az itt siro-rivo pasinak se kellenék, mert hiaba teszik fel a nagy kerdest, hogy miert nem irnak vissza a lanyok, a vegen mindig kiderul, hogy mert csak a csucsoritos kis plazap'csaknak irnak, akinek ki van rakva mindene. A rendes, aranyos lany az meg semmibe van veve, ha nem egy 8-es minimum.

2014. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
intelligens lehetsz,ha a gyakoriról tanulsz.és még mered azt mondani,hogy a nők jobbak bármiben is.szolgának az összessel
2014. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én egyik nemet sem tartom többre a másiknál, az embereket szerintem csak egyénenként lehet megítélni.

Ez a 44%-os pl. pedig arra sem lenne elég jó, hogy a talpamról nyalja a kutyasz.art, pedig nem vagyok egy nagy ember.


Egyébként a kérdésre csak annyit tudok mondani, hogy nem tudom, hogy mi a helyzet a társkereső oldalakon, mert soha nem regisztráltam fel egyikre sem, és így is megtaláltam, akit kerestem. De ha ennyire nehéz ott ismerkedni, akkor talán próbálkozzatok máshol! :)

2014. febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
"De ha ennyire nehéz ott ismerkedni, akkor talán próbálkozzatok máshol! :) " Sajnos férfiként a netes társkereső nem ideális,én is úgy tapasztaltam,tehát várom az alternatívákat! :D // 26 F
2014. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ezek mondjuk a Pest megyeieknek jok foleg, de biztos van a videki nagyvarosokban is alternativa, keressetek ra.

Couchsurfing.org

Minden varosnak van sajat lapja, ahol kulonfele programokat szerveznek. Persze ehhez ki kell mozdulni a gep elol.

meetup.com

szinten ha rakeresel, kolonfele erdeklodesu csoportokhoz csatlakozhatsz, vagy letrehozhatod a sajatod is.

Hasznald ki a facebookot.

Hozz letre esemenyeket, pl mozilatogatas, es kerdd, hogy osszak meg, garantaltan fognak jelentkezni.

Pl moziba megyek ekkor es ekkor, ide, csatlakozz.

Keress ra a helyi klubbokra, mittomen sakk-kor, vagy korus, barmi, ami az erdeklodesi korod.

Jarj el rendezvenyekre.

Es kozeledj az emberekhez. Mindenki be van fosva attol, hogy kezdemenyezzen, ugyhogy akar te is lehetsz az.

Kb ezek az alternativak jutnak eszembe.

Mert,ha ugy ismerkedsz, hogy nincs ott a randikenyszer, akkor sokkal felszabadultabb mindenki, es lehet, hogy olyan is szimpatikus lesz, akit esetleg atugranal online, mert nem olyan akepe, vagy a bemutatkozo szovege.

2014. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!