Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a pasik miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a pasik miért nem értik meg egy átlag nő gondolatmenetét sem?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 17:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, bocs.
2014. dec. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%
előbb megoldom a relativitáselméletet mind a nők gondolkodását
2014. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
még mi sem mindig értjük magunkat...
2014. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én értem: Olyan pasit akarnak, aki jól néz ki, van egy csomó lóvéja, kocsija, háza stb...
2014. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen lehetetlen, számos tapasztalat(om) bizonyítja. Csak idő kérdése: ha kiteríted minden lapod azaz teljesen nyitott vagy (ez lenne az ideális) az előbb utóbb csúnyán visszaüt. Értem ezalatt, hogy egy nő mindent személyeskedésnek fog fel, akkor is ha nem mutatja ki azonnal, ez a gyakoribb egyébként. Annak nincs értelme, hogy kétszer is meggondold hogy mit mondasz ki (ez lenne az "érteni a nők nyelvén" definíciója), egyrészt folyamatos agyalásban lennél, másfelől megfeleléskényszernek éreznéd tehát önbizalomromboló, nem éri meg alkalmazkodni az alkalmazkodhatatlanhoz. Én legalábbis emiatt nem vagyok képes tartós kapcsolatra és ezt most már elfogadtam: mivel nem tudom megjátszani magam és nem is akarom, így előbb utóbb megkapom a nyersesség stb. bélyegét, ha pedig bélyeget kaptál egy nőtől akkor nincs tovább, ahogy Anthony Hopkins karaktere mondja az Atlantisz gyermekei c. kiváló filmben: a nő "ítélete végleges".

És akkor a játszmázni szerető hölgyekről még nem is beszéltem. Azt nem mondom, hogy a férfiak tökéletesek, tehát ez nem egy hímsoviniszta himnusz volt amit előadtam, mielőtt esetleg a vád érne.

Ha valaki tudja a megoldást a vázolt problémára az kérem ossza meg mert én nem találtam meg több mint 30 év alatt.

2014. dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%

fúbazki.ezt a nőknek kellene tudni, ők okosak. minket csak a farkunk irányít XD a kérdés helyesen megfogalmazva:Szerintetek a pasik farka miért

nem érti meg egy átlag

nő gondolatmenetét sem?

nekem a farkam érettségizett nem is én XD

2014. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16. az ilyeneket nevezik buta embereknek
2014. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Pasik, itt, akik ìrjàk, hogy csak az izmos testű, gazdag, bunkó fiùk jönnek be a lànyoknak, azok nagyon de nagyon rossz helyen keresgèlnek. Ez a hülye közhely nem akar kihalni -_-'
2014. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Pasik, itt, akik ìrjàk, hogy csak az izmos testű, gazdag, bunkó fiùk jönnek be a lànyoknak, azok nagyon de nagyon rossz helyen keresgèlnek. Ez a hülye közhely nem akar kihalni -_-'"


Azért nem akar kihalni, mert TI tápláljátok, lányok azzal, hogy csak az alfahímekkel álltok szóba, a többi férfit barátzónába rakjátok, vagy rosszabb esetben meg is alázzátok!...

2014. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
a farkunk irányít, ez is egy hülye közhely, de poént se veszi senki. tessék szépen dühöngeni ha ez jól esik. XD
2014. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!