Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szexelnétek túlsúlyos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szexelnétek túlsúlyos emberrel? Nem volt soha furcsa ez a gondolat? Van olyan, aki sose tenné? Van, akinek személytől függ?

Figyelt kérdés
(Nem akar sértés lenni senki számára)
2015. szept. 12. 00:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt akivel egy éven át :)
2015. szept. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A magyar lakosság túlnyomó többsége túlsúlyos. És mégis szexelnek.
2015. szept. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, exem is az volt. Nekem nem ez számít. És nem akarok olyannal szexelni, akit ez zavar a legkevésbé is. Sértő lenne.
2015. szept. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem akarok bunkó lenni, csak tudom, hogy a szemem előtti látvány nem lenne túl vonzó és félek, hogy zavarna. De gondolom, túl tudja tenni magát az ember.
2015. szept. 12. 01:01
 5/10 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

Nézd kérdező... általában a szép testű emberek felszínesebbek, úgy vettem észre. És most tisztelet a kivételnek.

Én viszont, talán épp azért, mert megértem, megtanultam nem egy testhez vonzódni... mert az magában semmi. Én a személyhez vonzódok. Ha Őt szeretem, a testét is vonzónak, szépnek találom, akár 100 kilósan is. Ez pedig nem üres beszéd... a szerelmemre kegyetlenül rá tudok izgulni, de úgy, hogy levakarni sem lehet róla! Épp ennek következtében én nem is tudok érzelem nélkül szexelni... kell, hogy szeressem. Lehetne egy alkalmi partner akármilyen szép, nem akarnék vele szexelni, mert nem szeretem. Vagyis lehet menne, de... nem akarom.

2015. szept. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ne szexelj olyannal, akihez nem vonzódsz. Ennyi.
2015. szept. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a vékony és a dagi lányokat is egyaránt szeretem. Az hogy vonzódsz-e valakihez nem a túlsúlytól függ.
2015. szept. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdezni kell kipróbálni!

Utána alkoss véleményt!

A legjobb szex élményem egy 96 kilós csajjal volt

2015. szept. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést másképp látja egy sovány és egy kövér ember,ez így természetes.
2015. szept. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ebben a pillanatban azt mondom, hogy nem. A gondolat sem volt furcsa, mert soha fel nem vetődött bennem, hogy egy túlsúlyos férfival legyek.

Azt nem mondom, hogy sosem tenném, mert a vonzalom nem ezen alapszik, de eddig még egyszer sem tetszett túlsúlyos férfi.

2015. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!