Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha "kigondolom" az eseményeket...

Ha "kigondolom" az eseményeket, azok sokszor megtörténnek. Ezen egy héten belül már másodszor. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Bocs ha rossz kategóriába tettem.

Szóval...múlt héten úgy "eszembe jutott" (nem tudom hogy fogalmazzam meg,mert nem tudom pontosan mi is ez), hogy milyen lenne, ha egyedül lennék itthon, és hallanám,hogy van kint valaki,aki próbálja kinyitni az ajtót(betörés)és nem lenne nálam telefon, hanem gépen kellene írnom valakinek...

Szombat.Nézem az X-faktor-t.Hallom, hogy van kinn valaki, aki piszkálja az ajtót. Azonnal írtam legjobb barátomnak, hogy ha írok pl. egy 8-ast akkor azonnal hívja a zsarukat.De végülis felhangosítottam a tv-t,és gondolom elment,mert,hogy van itthon valaki.

A "gondolatbeli" történetemtől ez csak annyiban különbözött, hogy nem annak az embernek írtam (gondolatomba csak egy ember volt fenn,és ugye neki muszáj volt)


Hét elején "kigondoltam", hogy milyen lenne, ha balesete lenne a fiúnak aki tetszik.

Ma megyek fel, hát nem eltörte a kezét?


Szóval..nem is tudom...igazából nem is "gondolat",hanem nem is tudom...ha valakinek mesélem,mindig azt mondom,hogy "megálmodtam"...közbe nem... Régebben is volt ilyenem, de mostanában egyre többször...kicsit ijesztő



2014. szept. 24. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkabb gondolj sok penzre es ha bejon az 50% kerem az otletert ;-)
2014. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vonzás törvénye.
2014. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy megérzés, vagy bevonzod a dolgokat, negatív eseményekre nem szabad gondolni, de én inkább az elsőre tippelek.
2014. szept. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott már, hogy lehet megérzés, de az teljesen más. Itt "én irányítok" nem is tudom...az a baj, hogy nem teljesen úgy történik, ahogy én azt kigondoltam... :s:)gondolom "vonzás törvénye",köszönöm:)
2014. szept. 25. 19:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet benne vonzás,de azt hiszem ez inkább más. Írjál prirviben!
2014. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Naponta gondolok ki eseményeket és másnap tutira bekövetkeznek!

Például?

Reggel napkelte lesz és utánna világos.

12 órakor pontosan dél lesz.

Et cetera...

2014. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A képzelet teremtö erejü.
2014. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi éppen az operába tartottunk, arra gondoltam, hogy milyen lenne, hogy ha valakit elgázolna a vonat. Az emberek sokkot kapnának meg egyebek...hazafelé úgy volt hogy a 21.30-assal indulunk haza, de a tanáraink sietősen de elintézték, hogy a fél 9-essel mehessünk...másnap tudtuk meg, hogy azzal a vonattal amivel eleve jöttünk volna haza elgázoltak valakit...elég csak kicsit gondolnod rá vagy csak úgymond megérzed a dolgokat :)
2014. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok, képességek olyan embereknél működnek inkább, akiknek erős az aurájuk, de leginkább tinédzserkorban kezdődik. Ha használják megmarad, ha nem az évekkel együtt elmúlik.
2014. okt. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=NGbnHjBC5dw


Én rendszeresen használatba veszem és működik is, mikor igazán vágyok rá és szükséges is az a valami.

2014. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!