Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Balogh Béla egyik előadásán...

Balogh Béla egyik előadásán hallottam, hogy egy idő után hallhatjuk a beszélgető társaink gondolatait, vagy észlelhetünk a közeljövőben bekövetkező eseményeket - telefoncsörgés, stb. de pontosan mi ennek a feltétele?

Figyelt kérdés

Úgy emlékszem, hogy hosszas meditáció következménye ez, de mit kell tartalmaznia a meditációnak ahhoz, hogy ilyesfajta tisztulást érjünk el? Kapcsolatban állhat ez a telekinézissel? Azt is mondta, hogy kb. 2 hét koncentráció után képes volt megmozdítani az alufólia darabot. Lehet hogy ez indított el benne olyan változásokat, ami miatt "tisztánlátóvá" vált.

Személyes élményeket is várok, de ha valaki megtalálná ezt a videót a neten, annak is nagyon örülnék.


Köszönöm előre is!



2013. febr. 3. 18:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Hát, remélem felkészültél a sok "ilyen nem létezik" és még bunkóbb hozzászólásokra. (?)
2013. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
<kötelező "ez hülyeség" hozzászólás>
2013. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
<szokásos alig-alig vicces beszólogatás, rengeteg XDXDXD :D:D emotikonnal>
2013. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
<elmaradhatatlan utalás arra, hogy a kérdező illegális hallucinogéneket fogyaszt>
2013. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Először is miért akarod te ezeket a különleges képességeket?

Mert ameddig csak azért akarod, hogy kitűnj a többiek közül, vagy a saját céljaidra akarod használni addig nem fog sikerülni.

Ahhoz, hogy tisztánlátó vagy beavatott lehess, teljesen le kell építened az egódat és el kell szakadnod az anyagtól. Ez kemény munka rengeteg tévúttal, és buktatóval amik akár a pszichiátriára is juttathatnak.

Egy átlagembernek már az is nagy eredmény ha megérti a karma és a vonzás törvényét, és akkor még mindig csak az út elején vagyunk.

2013. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Egyszerű, Jedinek kell lenned. Ha ez sikerül, onnan már megy minden, mint a karikacsapás.
2013. febr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Mcgalagony17 ***** válasza:
51%
Szerintem ennek az az egy feltétele, hogy valaki spirituális legyen, és csak akkor jöhet létre ilyen gondolatbeli kommunikáció két ember között, ha nagyon közel állnak egymáshoz. Én két barátnőmmel is érzékeltem már ilyesmit, és a párommal is kitaláljuk egymás gondolatait. Sőt olyan is előfordult, hogy ő álmodta meg helyettem az álmomat. Sőt én telefoncsörgést is éreztem már meg, de magyarázatot nem tudok adni rá, hogy történt.
2013. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat. Az utolsó már közel áll ahhoz, amit szeretnék megtudni.

Igazából konkrétan arra a meditációra, vagy koncentrációs gyakorlatra lennék kíváncsi, ami által stimulálhatjuk a hatodik érzékünket - ha úgy tetszik. De ettől sokkal többre is képesek lehetünk.

Akik pedig a hitetlenkedő kommenteket írják - nem haragszom rájuk -, de tényleg nem értem, hogy mit keresnek itt. Ahogy azt valaki leírta előttem, ez egy út. Nem az átlagemberek útja, és ha emiatt valaki lenézi az ilyen embert, az tartsa már meg magának a véleményét.

De a pozitív hozzászólásokat még egyszer köszönöm.

2013. febr. 4. 21:28
 9/17 anonim válasza:

Szerintem ne egybol a hatodik erzek stimulalasaval kezdd.

Kezdd inkabb ugy hogy megnyitod a szived es majd utana johet a tobbi.

2013. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
remélem érted hogy értem:D
2013. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!