Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy Villás...

Mennyibe kerül egy Villás béla előadás?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja hogy 100 000, valaki azt mondja hogy 2000, valaki meg azt hogy ingyen van. Most akkor mégis mennyi? :)
2012. dec. 2. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:

"Villás Béla vagyok az Árkádia Fényeinek Spirituális Egyházának megálmodója, megteremtője, működtetője és szellemi vezetője. Egy kozmikus utazó vagyok, mint ahogyan te is. Hosszú életek megértésének, megtapasztalásainak, élményeinek, melyeket tudatosan éltem meg, ajándéka ez utolsó földi életem mely nem könnyű, nem nehéz, de csodálatos. Tudom és hiszem, hogy van egy egységes küldetésünk nekünk embereknek melyre tudatos vagyok a létezés kegyelméből tanítványaimmal együtt. Ezt pár sorban ismertetem veled, amennyiben érzed köztünk a helyed ne tétovázz!"

Huhú, GYK legenda születik!

2012. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösz, én is fel tudok menni az arkadiafenyei.hu-ra és elolvasni a szellemi vezető üzenetét... a kérdésem viszont nem erről szólt...
2012. dec. 2. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:
1000 ft
2012. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20 ezerről hallottam. Persze, lehet, hogy nem annyi, csak ezt írták valahol.
2012. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egy előadásra a beugró 1000Ft.
2012. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A diák pedig 500
2012. dec. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 xcabbage válasza:

[link]

az "igehirdetés" 1500, a "lelkigyakorlat" 20e,

ha a többi ára is érdeke, menj el az egyik előadására :)

2013. jan. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
en is nagyon kedvelem- de ha Isten igazabol hirdeti-akkor nem szabadna penzt kérnie az elöadasaiert..- a Jezus sem penzert hirdetett- de az apostolok eppugy nem
2016. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha Béla fizet, akkor meg hallgatom az előadását. Érthető?
2016. dec. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!