Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok jó színdarabot...

Tudnátok jó színdarabot ajánlani Budapesten január-februári időszakra?

Figyelt kérdés

Valami vicces, szórakoztató darabot keresek, mint például a Katona Józsefben a Portugál, a Madáchban a Ne most Drágám!, vagy a Páratlan páros. A Spamalot-ről mi a véleményetek?

Ne legyen zenés. Köszönöm.



2012. nov. 28. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

A Spamalot zenés, de nem volt rossz, mondjuk a film után elég furcsa volt, és nekem túl sok is néhány helyen. Tudom ajánlani pl. a József Attilában a Mici néni két életét, az tuti lesz januárban. Amiről nem tudom, hogy játsszák-e, mert még nem tettek fel januári műsort: Karinthyban a Hippolyt, a lakáj, illetve Fogi Színházától (a felnőtt, Bulvárszínház részből) a Randevú Párizsban/Szenteltvíz és kokaint. Ez utóbbi egy darab, nem kettő :), és nem tudom, hol játsszák majd, mivel vándorszínház.

Egyébként ha vki még válaszolna esetleg, azt én is megköszönném, mert kicsit bajban vagyok én is :).

2012. dec. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnézem ezeket is.

Amúgy találtam én is jónak tűnőeket:

Centrál színházban több darab is. Pl New York-i komédia, Pletykafészek

Madáchban a Csoportterápia.

2012. dec. 5. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!