Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóljak be?! :D (lent)

Hana :) kérdése:

Mit szóljak be?! :D (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik,de az exbarátnője mindig is pikkelt rám,mert beszélgettünk egymással,mikor még jártak.Én persze nem is azért beszélgettem a fiúval,hogy féltékeny legyen az exe vagy ilyesmi,igazából többször ő írt rám,nem én.De már szakítottak 1-2 hónapja és még mindig nem száll le rólam a csaj.Mindig beszólogat...Meg sokszor lenéz.Mit kéne odaszólnom neki? Vagy tudomást se vegyek róla?? Irritál mikor lenéz,szinte lyukat váj belém a tekintete.Pedig nem is mutattam ki neki,hogy én őt annyira,de annyira utálom.Tanács?

2013. máj. 21. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mégegyszer beszól odamész azt megtéped :D biztos meglepődik majd
2013. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:DD gondoltam rá,de az nagyon elfajulna és bevihetnek a gyerekdutyiba :/ XD
2013. máj. 21. 20:37
 3/12 anonim ***** válasza:

Gyerekdutyi?Háhh ez jó.Mi 2v2-be verekedtünk anno.Volt ott betört fej, orr,törött kéz,borda kék-zöld folt minden, mégsem kerültünk gyerekdutyiba.Bár mondjuk őrsre bevittek de csak annyi hogy szüleim értünk jöttek.:D

Egyébként miket szokott beszólogatni?Mert vannak olyan beszólások amikre olyan repostot lehet mondani hogy befüstöl a csaj :D Próbálkozz ilyen beszólással esetleg h "Ne nézzél kérdezzél" v "Mit nézel?Nem láttál még embert?" és hasonlók.De ha írnál pár beszólást az övéi közül akkor tudnék mondani rá párat :D

2013. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pl.: Nyahh itt van Györgyuszka (ez a nevem xd) én meg csak elmegyek mellette és csak tombolok a osztályterembe xd. ja meg hogy : Bekövettelek Twitteren. Meg am szeretem a 1D-t és erre elkezdi: Na Györgyuszka Directioner ... meg ilyenek. sztem tök gyerekes xdd
2013. máj. 21. 20:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem csak szerinted...:D

Na a Görgusztyásra (vagy mire..:D) például mondhatod h 'Nekem legalább van becenevem.'A twitteres izét azt nem értem (mondjuk nincs twitterem de sejtem hogy nincs értelme annak a beszólásnak..)1D beszólást meg engedd el a füled mellet szerintem (már nem azért de nem te vagy az egyetlen 1D rajongó).

Tehát a lényeg hogy minden szót forgass ki.Például ő ezt mondja h "Mivan Györgusztya?Nem tetszik valami?"(vagy tudom is én)Nem nem tetszik a pofád.Elfordulnál? vagy valami hasonló.

Jobbat nemtudok.Mivel fiú vagyok így az ilyesfajta kötekedésekben nem nagyon vagyok otthon.Nálunk a kötekedés az vagy haveri, vagy bunyó lesz a vége.Meg hát durvább beszólásokat hittem :D

2013. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:"D na tessék a végén kiderül,hogy fiú ad nekem tanácsot,amúgy köszi :DDD Jaaaj ez feldobta a napom (végét xd) :D tényleg köszi,de lehet a hajtépést választom xD
2013. máj. 21. 21:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Először is szerintem tiltsd le őt Twitteren (ha lehet)! Amikor azzal jön, hogy te odavagy a One Direction-ért, te pedig cikizd ki az ő kedvenc zekearáért! :-)
2013. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én eléállnék mosolyogva és nagyon higgadtan és azt mondanám:

Ez a viselkedés.. Drágám, nem véletlen, hogy otthagyott a volt a pasid. Én sem bírnálak elviselni:D

Vagy valami ilyesmi. Lényeg, hogy mosolyogj, légy higgadt és kicsit lenéző:)

2013. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
fú a ván dájreksön tényleg béna :/
2013. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Második és harmadik vagyok:

Mire gondoltál?Arra h lány vagyok?XD.Hát most vhogy énis röhögőgörcsöt kaptam ><"

2013. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!