Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szólják le azt, aki...

Miért szólják le azt, aki rövidebb pólóval veszi fel a cicanadrágot?

Figyelt kérdés
Szerintem ebben nincs semmi..mindenki úgy öltözzön,ahogy tetszik neki és jól érzi magát..az sem jobb,ha kilóg a feneke a rövidnadrágból..ezért nem értem..18/L
2013. máj. 16. 15:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
12%

Én szeretem néha úgy felvenni, mert kényelmes, és szoknyával nem nézne ki jól az a póló.

Anyukám mondta, hogy úgy néz ki, mintha harisnya lenne, és ezért nem túl szerencsés :D

2013. máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Jó,én nem az átlátszó cicanadrágra gondolok,hanem vastagabbra.
2013. máj. 16. 15:36
 3/37 anonim ***** válasza:
7%
Nekem nagyon sok cicanacim van, nagyon szereteem:) Mostanában toppal szoktam felvenni, de nem jellemző hogy hosszitott felsővel hordom. Szerintem ez így jó, én be is tűröm a felsőt és egy övvel nagyon szép szokott lenni:)) Nemtudom, hogy mért szólják le.. mondjuk ha valaki már nagyon husi annak valóban nem áll jól, de a lényeg, hogy aki viseli az jól érzi magát benne:))
2013. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%

tudjátok... mikor ülök az osztályteremben, merengek az élet nagy dolgain és ott ugrabugrálnak előttem a lányok ilyen kis cicanadrágokba eléggé bele tud zavarni egy szeméremdobra simult, lelapult fanszőrzetet remekül demonstráló, tevepatát alkotó, narancsbőrös segget mutogató cica nadrág.

ízléstelen! nem akarom lány létemre más pi*ájának a körvonalát bámulni, főleg ha kivan nyúlva az anyag azt még át is látszik... kilencvenkilenc százalékának baromi előnytelen.

2013. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%
előzővel teljesen egyetértek.
2013. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok. Én sem az átlátszóra gondoltam :)

Meg a kinyúltat sem veszem fel, azért figyelek, hogy igényesen nézzen ki.

2013. máj. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
0%
A 4-esnek igaza van, nagyon jó alkat kell ahhoz, hogy a cicanadrág jól álljon valakinek.
2013. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Szerintem ez hülyeség..nagyon husi lányon tény és való,hogy nem előnyös,de egy vékony lánykán SEM..

Mindenki úgy hordjon és azt ahogy akar szerintem..baromság ezt súlyhoz kötni..egyébként lehet egy vékony lány is narancsbőrös,neki is lehet "tevepata" hatása a nadrágban..

Ha neked a merengés közben ez annyira bezavar,akkor ne figyelj rájuk és kész..

2013. máj. 16. 16:22
 9/37 anonim ***** válasza:
82%

Mert undorító, ha egy lány magát mutogatja, legyen bármennyire is jó alakja. Vagy öltözzön fel normálisan, vagy ne vegyen fel semmit.

Normális barátnőt nem is találna, csak ilyen magamutogató p*csákat, de ezek bezzeg mindig betalálnak maguknak...

Gusztustalan, hogy mára mi lett a nőkből.


18/f

2013. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
találni*
2013. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!