Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szólják le azt, aki...

Miért szólják le azt, aki rövidebb pólóval veszi fel a cicanadrágot?

Figyelt kérdés
Szerintem ebben nincs semmi..mindenki úgy öltözzön,ahogy tetszik neki és jól érzi magát..az sem jobb,ha kilóg a feneke a rövidnadrágból..ezért nem értem..18/L
2013. máj. 16. 15:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
te meg humorérzékmentes begyöpösödött savanyú uborka
2013. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Nem vagyok humorerzekmentes, az igenyes humort szeretem. Es most fejezd be a kotekedest.
2013. máj. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

nem igaz, hogy nem bírsz egy kicsit lazítani :) gondolhatod, hogy nem komolyan mondtam, hogy mindenkit lőjenek ki az űrbe, aki nem szereti a cicanadrágot. maga a kérdés is nem nagy cucc, nem valami életbevágóan fontos nézeteket vitattunk meg, és nyilván nem vagyok komolyan kiakadva azon, hogy valaki le talált pontozni.

sajnálom, ha neked ez ilyen fontos volt.

2013. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Nem is azt mondtam,hogy ezután nem fogom hordani,mert nem az volt a kérdés lényege..akinek nem tetszik ezután sem néz rá és kész..az meg lényegtelen..én nem vagyok felháborodva,mert farmerban is utánam fütyülnek...:)
2013. máj. 17. 11:54
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

"akinek nem tetszik ezután sem néz rá és kész."


De mivel sajnos kb. mindenhol ilyeneket látni, így ne lepődj meg, ha ribancnak néznek.

18/f

2013. máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék..nem érdekel mit gondolnak rólam..elég szánalmasak azok,akik ismeretség nélkül ugatnak másról ;)
2013. máj. 19. 14:02
 27/37 anonim ***** válasza:
33%

"Félreértés ne essék..nem érdekel mit gondolnak rólam"


S amikor megjelent ez a hülye gondolkodásmód, el is baszódott a társadalom...

2013. máj. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Akkor baszódott el,mikor ismeretség nélkül elkezdtek ugatni az emberekről..:)
2013. máj. 20. 12:23
 29/37 anonim ***** válasza:
53%
Nem mi tehetünk arról, hogy úgy öltöztök, mint egy prosti. Mi csak felhívjuk rá a figyelmet, hogy rossz példát mutattok a fiatalabb lányoknak.
2013. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
A fiatalabb lányoknak szerintem nem egy cicanadrág mutat rossz példát...:)
2013. máj. 20. 16:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!