Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szólják le azt, aki...

Miért szólják le azt, aki rövidebb pólóval veszi fel a cicanadrágot?

Figyelt kérdés
Szerintem ebben nincs semmi..mindenki úgy öltözzön,ahogy tetszik neki és jól érzi magát..az sem jobb,ha kilóg a feneke a rövidnadrágból..ezért nem értem..18/L
2013. máj. 16. 15:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Akkor biztos azért néznek ki 12 évesen úgy, mint a ringyók.
2013. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Hát szerintem nem egy cicanadrágtól néz ki valaki ringyónak..a 12 éveseket meg nevelje az anyja..nem az én hibámból ringyó..

Egyébként részemről ennyi..leírtad miért nem tetszik,nem fogok ezen összeveszni meg okoskodni senkivel..

2013. máj. 21. 18:46
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen azért ,mert a cicanadrág egy harisnyaféle.Nylon harisnyát sem viselünk önmagában.

A cicanadrágot normálisan gondolkodó ember hosszabb felsővel/szoknyával viseli,önmagában maximum sportoláshoz,pl. aerobic órára,de oda is csak a vastagabb anyagú,nem átlátszót.

Az utcán egyszerűen röhejes.Nem csak a telt lányokon,hanem mindenkin,alkattól függetlenül!!!De amúgy attól,hogy valaki vékony,még lehet pl. bot lába,vagy lapos segge van...A legjobb mindenesetre,amikor a testszínű,fehér,malac rózsaszín és hasonló színekben pompázó cicanacin átlátszik a narancsbőrös hátsó.

Ha pasi lennék,tuti,hogy ott helyben elélveznék a látványtól.

De tudom,én csak irigy vagyok...

Amúgy nem vagyok prűd,semmi bajom pl. a miniszoknyával,mert az maximum kihívó,de ez egyszerűen nevetséges...A következő lépés mi lesz?Egy szál combfixben fogtok flangálni az utcán,mondván,hogy "én csinos vagyok,megtehetem"?

Egyébként ilyen alapon a pasik meg járhatnának csak úgy simán jäger alsóban (ffi harisnya),kb. ua. xD

Szóval összefoglalva: azért röhögök rajtuk,mert EGY SZÁL HARISNYÁBAN sétálnak a városban,és szerintem ez vicces/szánalmas.Szerintem rajtam is nevetnének,ha holnap egy bordázott gyapjú harisnyában mennék be az egyetemre,persze nem vennék hozzá szoknyát...És valahogy úgy érzem,hogy jogosan súgnának össze a hátam mögött...

Persze mindenki azt hord amit akar...

2013. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
De nem az átlátszóra gondoltam...egy normális cicanadrág vastagabb...de mindegy..lezártam..
2013. máj. 22. 16:01
 35/37 anonim ***** válasza:
53%

"12 éveseket meg nevelje az anyja..nem az én hibámból ringyó.."


Téged is megnevelhetne...

2013. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Most komolyan...mit tudsz te rólam..?:)

Igazán nem ismersz,és semmi közöd hozzá milyen vagyok,és hogy neveltek fel..:)

puszi.

2013. máj. 23. 07:42
 37/37 anonim ***** válasza:
54%
Minden hátsó szándék nélkül, tudnál esetleg mutatni olyan képet ahol izlésesen néz ki az általad írt összeállítás? Nem sajátot hanem a netről. Kíváncsi vagyok, lehet, hogy eddig csak én nem találkoztam ilyennel. :)
2013. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!