Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves szűz vagyok. Most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves szűz vagyok. Most kezdem az egyetemet. Szerintetek hátrányban vagyok? 18/L

Figyelt kérdés
Eddig akikkel beszéltem lányok, már mind lefeküdtek valakivel.

2015. szept. 9. 14:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem te lennél az első, aki így megy egyetemre... Én több lányt is megismertem az évek alatt, akik így kezdték, pedig nem volt gond a külsejükkel. Persze idióták alá feküdtek oda, de hát ez már egy másik dolog...

26/F

2015. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon is ideális ez a kor arra, hogy még szűz legyél :D Sőt, a 19-20 is belefér. Én is szüzen mentem egyetemre, igaz hogy már volt közben a barátom, de a lényeg hogy úgy kezdtem el, hogy még nem feküdtünk le. Az okos lányok tudják, hogy ez egy érték, a normális fiúk szemében egy kincs. És aki nem tud legalább 2-3 hónapot várni, azt hagyd ott (de lehet, hogy ő is megteszi. Tapasztaltam ezt.)

Egyébként mi köze ennek az egyetemhez? Nem tudom hova mész, de nálunk erről szó se esett.... az ember azért megy oda hogy bulizzon és tanuljon. Tudom, egyeseknek a bulizás egyenlő a dugással, de attól még ez nem törvényszerű.


20 L

2015. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Szia!


Szerintem egyáltalán nem vagy elkésve. :)


Én fiú létemre 21 évesen feküdtem le először lánnyal. Ez nem az életkortól függ, hanem attól, hogy megtaláltad-e azt az embert, akit szeretsz annyira, hogy megosztod vele életed legintimebb és talán legszebb pillanatát.


Ne érezd azt, hogy más, hasonló korú lányok jobbak nálad, mert már szeretkeztek ... ez nem így van.


Várd meg az igazit ... akiben teljesen megbízol és akit őszintén szeretsz annyira, hogy teljesen át tudod adni magadat mellette az igazi, mély és őszinte érzékiségnek és élvezetnek! ;)

2015. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én is egyetemen szexeltem először, nem éreztem sose úgy, hogy hátrányban lettem volna.
2015. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Bízunk abban, hogy nem versenyként tekintesz erre, és nem az lesz az első dolgod, hogy az első szakos buliban belédhatolnak. :)
2015. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak ne olyat keressél, aki értékeli a szűzességed. Menekülj, ha ilyen nyámnyilát találsz! Az ilyen csak szűz lányt akar dugni!
2015. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem vagy semmiről sem lekésve.
2015. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!