Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves szűz vagyok. Most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves szűz vagyok. Most kezdem az egyetemet. Szerintetek hátrányban vagyok? 18/L

Figyelt kérdés
Eddig akikkel beszéltem lányok, már mind lefeküdtek valakivel.

2015. szept. 9. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hacsak, nem arra készülsz, hogy beszopod magad akkor nem hiszem.
2015. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem végre egy 18 éves, aki még tudja mit jelentenek az értékek ^^ 25/F
2015. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Remélem azért nem a koliban/albiban ülős kuka vagy és hagysz lehetőséget a fiúknak hogy kezdeményezzenek nálad azzal, hogy eleget jársz el otthonról.
2015. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben vagy hátrányban?
2015. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

eléggé partyarc vagyok:D csak még nem találtam olyan pasit, akivel el akartam veszíteni...

hátrányban? nem is tudom, talán olyan értelemben, ha itt összejönnék valakivel, és megtudná, hogy még nem voltam senkivel meglepődne, vagy dobna emiatt, mert egyetem és sok új ember, nem akar időt szánni egy szűz csajra, meg sokan itt az elején csak élvezethajhászok.

2015. szept. 9. 15:01
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Ha normális srácot találsz (nem kell komoly kapcsolatnak lennie), értékelni fogja ha szűz vagy.

Nekem bejönne.

2015. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne buliban veszítsd el, mint a ribik. Nem hátrány, ha keresel magadnak egy rendes srácot.
2015. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Mennyit várnál egy srácra hogy szexelj vele, mondjuk az első randitoktól számítva? Remélem nem veszem el a kedved, de max 2-3 hónapot várj.
2015. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 datass ***** válasza:
100%

Miért lennél hátrányban? Fiatal 18 éves vagy aki nem késett le semmiről!


29/F

2015. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem vagy elkésve semmivel, csak lényeg, hogy modorosan ejtsd meg az elsőt és ne feltétlen egy részegedős bulin. lényeg, hogy ha megtalálod az embered, akkor hagyd neki, had kezdjen el "játszani" :D neked csak követned kell majd!


19/F

2015. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!