Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 majdnem 22 éves szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 majdnem 22 éves szűz fiúként, mi az amiben óriási hátrányban vagyok?

Figyelt kérdés

Dugás oké, rendben, hát még.

Érzelmi fejlődés? Párkapcsolati tapasztalatok?

Milyen lány illene hozzám?


2009. szept. 27. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem vagy hátrányban, szerintem egy rendes lány ha tényleg szeret összeakar jönni veled, nem fog vele foglalkozni hogy szűz vagy. Inkább olyan hibák léphetnek fel, ha kételkedni fogsz magadban, ne tedd, felesleges! Pl csókolóztok a lánnyal és nem tudod jó volt e neki vagy nem, ilyenkor ne kérdezd meg, jó volt és kész. Egy szerető barátnő egy két bénázást is minden gond nélkül fel fog dolgozni, míg belejösz:)
2009. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Hátrányban?! Ember, inkább előnyben vagy:D Érzelmi fejlődés? Előny. Párkapcsolati tapasztalatok? Nah talán ez az egy ami hátrány, de nem baj, és nem is áthidalhatatlan:)

Milyen lány illene hozzád? Olyan aki nem kurv@s és nem a szex neki a legfontosabb a kapcsolatban.

Tök jó hogy nem szexelsz addig míg nincs olyan barátnőd akit szeretsz, nekem már full elegem van az olyan pasikból.

L19

2009. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hát.ööööööööö......tapasztalat!!!!

illetve belegondoltál már abba hogy akarod kezdeni..pl.: orál sex......vagy hasónló...mondjuk hol és mit izgass...stb......

2009. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát lányok terén a tapasztalat...

Érzelmi fejlődésedre nem hinném, hogy kihatna.

És mindenképpen idősebb/tapasztaltabb lányt tudnék neked ajánlani!

Egyébként szerintem semmiben nem vagy óriási hátrányban, azért, mert a kis éretlen srácok elvesztik 15-17 évesen...

Bár nem tudom, hogy miért nem történt még meg, talán túl félénk lennél?

Üdv. és sok sikert!

2009. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
1. vagyok, tehát semmi hátrányod nem lesz! Ha szexeltél volna 16 évesen, nem ment volna olyan jól ahogy majd fog. Ha már ott leszel egy barátnővel hogy szereted és le akartok feküdni, előtte jól ismerd meg a testét, tapasztald ki mivel tudod jól felizgatni és ne sajnáld az időt az előjátékra, mikor jó nedves csak akkor tedd be:)
2009. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen félénk vagyok és emellett csöndes, pesszimista és nem nagyon járok társaságba legalábbis olyanba, ahol az emberek "általában" megismerkednek a párjukkal.
2009. szept. 27. 15:08
 7/12 A kérdező kommentje:
Kimaradt annyi,hogy hát mondjuk ki nem tudok becsajozni.:(
2009. szept. 27. 15:09
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Khm... A barátommal elsők voltunk egymásnak, elmúltunk 20 évesek, amikor elvesztettük a szüzességünket (persze előtte azért történt egy s más).

1 év alatt mindketten kitapasztaltuk a másikat, fantasztikus a szex és rendszeresen van hüvelyi orgazmusom is... Most akkor ő is le volt maradva? ;)


Amúgy szerintem pont egy szűz lány lenne a megfelelő partner, akinek még nincsenek elvárásai és türelme is van tapasztalatot gyűjteni, veled.

Ja és egyáltalán nem baj, hogy nem feküdtél össze fűvel-fával 0 ismeretség után, ez inkább érzelmességre vall.


21/L

2009. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amiről lemaradtál az a tapasztalat. De lehet egy tapasztalatlan jobban csinálja mert jobban figyel a nőre. És be lehet tanítani ;)

Inkább egy ilyet választanék társnak, mit egy olyat aki végigment egy fél városon.


Szerintem próbálkozz többet barátnőt szerezni. Ha látsz egy csinos lányt akkor tessék odamenni hozzá! Nincs mit vesztened. A hozzáállásodon kellene változtatni.

18/L

2009. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
sajnos aki 16 éves koráig nem veszti el a szüzességét, ha szexre kerül a sor, merevedési zavarai lesznek. később nem igazán lesz használható az ágyban. az én volt párommal is ez volt a probléma. 13/L
2009. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!