Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti orálisan mennyi idő alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti orálisan mennyi idő alatt élveztek el FIÚK?

Figyelt kérdés
én nekem még sosem jött össze. baromira élvezem de orgazmusig nem jutok.
2015. szept. 1. 01:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10-15 perc, de neha elofordul, hogy tobb.

Mikor kivered, mennyi ido kell?

2015. szept. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
hát már a 2. nal még a rendes szex is minimum 20 perc.
2015. szept. 1. 09:35
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 nap. Nem kérek zöld pacsit. :)
2015. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
20-25perc
2015. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ti nézitek közben az órát basszus?:)))
2015. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én élvezem amikor csinálják pont leszarom mennyi ideig csinálja az aktuális hölgy
2015. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nagyon változó... pontos percet nem tudnék mondani, mert én sem az órát nézem közben... :) De van aki nem tud úgy szopni hogy elmenjek akárhogy is szeretnék és van akivel kis erölködés árán 15-20p után sikerül, és van akivel alig tudom visszatartani és van aki 3 perc alatt úgy lecsapol hogy beleremeg a lábam és órákig kényeztetem minden lukát utána örömömben :D Szóval a technikától nagyon sok függ!!
2015. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Attól függ,mennyire vagyok tele.
2015. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Változó, de nagyban függ a partner ügyességétől. Olyan csak az elején volt, hogy csak nagyon lassan sültem el, mert féltem, hogy mit gondol rólam, ha a szájában megyek el. Azóta már nem vagyok ilyen téren gátlásos, de soha senkit nem kötelezek rá, hogy megtegye. Ha kapom élvezem, ha nem, nem sírok érte. A punci különben is, számomra sokkal élvezetesebb és izgalmasabb, mint a cumi; főleg egy új kapcsolatban, vagy egy izgalmas kalandban.
2015. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!