Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom orálisan kielégített...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom orálisan kielégített, rá 3 napra, viszketni kezdtem, miért?

Figyelt kérdés
Most volt először ilyesmi,és pár nappal később viszketni kezdett a hüvelyem,még mindig tart,és elég kellemetlen.Lehet köze ehhez a gondomnak,vagy ettől függetlenül kaphattam el egy ferőzést? Uszodában,nyilvános wc-ben nem jártam.

2015. aug. 29. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet,h gomba.
2015. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ez okozhatta?
2015. aug. 29. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be nőgyógyászhoz szerintem. Lehet valami fertőzés.
2015. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez is,de más is.
2015. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aloe verával kenem,és intim mosakodót használok,szerintetek elmúlik?
2015. aug. 29. 22:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a kezelöorvosod Aloe verával keni az ok. De ne te döntsd el a kezelést ha jot akarsz!
2015. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Engem is egyszer amikor orálisan kielégített egy fiú, már aznap este elkeztett nagyon fájni a hüvelyem és három napig fájt. A nőgyógyász antibiotikumot írt ki. Azóta sem tudom, hogy pontosan mitől lehetett. A nőgyógyász nem is tudott rendesen megvizsgálni, mert még szűz vagyok.
2015. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Így ismeretlenűl csak találgatni lehet.

Lehet gombás fertőzés, szájpenész vagy herpesz a pasitól. Azért ajállatos lenne elmenni egy dokihoz, aki mintát vesz és ténylegesen megmondja az okát!

Igen, tudom, hogy kínos, de jobb mint hagyni, hogy rendesen eltrehánykod a dolgot!

2015. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokan allergiásak ott lent a mentolra. Ha esetleg te is az vagy, elég, ha a pasid előtte rágózott, attól már kijöhet az allergia.
2015. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!