Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki megköszönni a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki megköszönni a páromnak szex után hogy kielégített?

Figyelt kérdés
Lehet ez furán hangzik, de én tök nagy hálát érzek vagy hogy mondjam szeretkezés közben/után. Mindig nagyon figyel rám, hogy nekem a lehető legjobb legyen, sok időt, energiát fordít erre, persze neki is jó közben és viszonzom is neki, de mégis azt érzem annyira sokat ad, hogy úgy megköszönném, csak talán hülyének nézne.

2015. máj. 25. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi màr hàzasok vagyunk, de mindig megköszönjük egymàsnak :) Őis és énis. Nincs ebben semmi gäz :)


24n

2015. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
83%
Mi 8 éve vagyunk együtt de mindig megkoszonjuk! 25f
2015. máj. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ki így csinálja ki úgy!

ha megköszönöd attól ő tuti jól fogja érezni magát

gondolj bele fordítva ha ő köszönné meg neked! hogy tetszene? biztos jó érzéssel fogadnád

2015. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok, csak én nem megköszönöm hanem elmondom hogy mennyire jól esett és mennyire szuper volt :)
2015. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként nagyon jól esne, ha megköszönnék, legközelebb még jobban odafigyelnék a partneremre.
2015. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a megköszönés kicsit olyan fura lenne. Biztos nevetnék v elmosolyodnék rajta. Na nem mintha rosszul esne :) csak olyan erőltetett, fura. Nálam az örömszerzés egy teljesen természetes dolog, én legalább annyira szeretek adni mint kapni, ha nem jobban.

Nekem elég ha elmondja h "ez jó volt", v bármit, és ez a visszajelzés fontos is. Ha dícsér, h jó vagyok az ágyban, meg ha ő is viszonoz, semmi szükség rá, h megköszönje :)

2015. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

:))))


Bocsánat, de muszáj mosolyognom. Olyan szépen írsz, teljesen átjön belőle minden érzés, hogy mennyire szereted a párodat, hogy mennyire ragaszkodsz hozzá, mennyire ... mennyire ... mennyire mennyire mennyire :) El sem tudom mondani még én sem :D Mindegy, a lényeg, hogy nagyon szépen amit leírtál, teljesen átérzem :)



Szerintem kifejezetten aranyos gesztus. :) Ha találkozom életem szerelmével :P Biztos, hogy átfogom ölelni a nyakát, megcsókolni, és megköszönni neki :) Szerintem jól fog esni a párodnak :) Hátrányod nem lesz ebből :P


De persze te ismered a párodat, hogy meddig vannak nála a határok, mi az, ami belefér, mi az, ami még aranyos neki, vagy bosszantó :) ...


Sok boldogságot!! :)

2015. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Így érzel, nem muszáj meg köszöni, rakj egy tizest az éjjelire.
2015. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az 5-össel. Számomra is fura és erőltetett lenne. Természetes hogy az ágyban mindkét fél azon van hogy a másiknak jó legyen és kielégüljön. Ez nem egy olyan gesztus ami adható/elvehető vagy úgy kell kiérdemelni. Ez nem azt jelenti hogy nem igénylek egyéb véleményt, reakciót a szexről, sőt, nagyon is!


Én már azt se értem hogy a Margit szigeti szökőkútat miért tapsolják meg az emberek egy zene után... Ezen én csak röhögök...

2015. máj. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: az még hagyján, mert mégiscsak csoda ha egy szőkőkút nemcsakhogy működik de még zenél is.... nade ha leszáll egy repülőgép miért tapsol a sok hülye turista? :DDDDDD
2015. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!