Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy én ku. rva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én ku. rva vagyok mert több partnerem volt és egy férfi miért nem hímri. Ngyó ha legalább 60 nőt megfektetett?

Figyelt kérdés

Nem szoktam a barátimmal a szexuális életemről beszélni, de feltűnt nekik hogy hosszabb ideje nincs senkim. Egyik este az egyik barátnőmmel italoztunk picit és bár nem voltam részeg, könnyebben megnyíltam neki, mert annyira erőltette ezt a témát. Elmondtam neki, hogy nem szeretném lekötni magam egy időre, szeretném 'kiélni' magam, kipróbálni dolgokat különböző férfiakkal. Tehát itt szexkapcsolatokról van szó, amik több hónapig tartottak szóval nem ismeretlen emberekkel szexelek. Erre a barátnőm teljesen kiakadt és elhordott minden ri.bancnak, csak mert nem szaladok egyik párkapcsolatból a másikba, mint ő.

Az viszont nem zavarja, hogy a jelenlegi barátja (aki anno nagyon jó barátom volt) majdnem 60 nőt vitt ágyba. Hozzáteszem az én partnereim száma a 10et sem éri el.

Kérdezem én: Hol itt az igazság?

Elnézést a hosszúságért :)


2015. aug. 30. 00:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az olyan férfi csak itt a gyakorin számít menőnek.
2015. aug. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedved, kérdezd meg a barátnődet minden indulat nélkül, hogy szerinte hol van abban logika, igazságosság és következetesség, hogy a barátjánál (vagy úgy általában egy férfinál) ötször annyi nő teljesen rendben van, mint ahány pasitól te már ribizli vagy a szemében.
2015. aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#10: ki? én?
2015. aug. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Valamilyen szinten még mindig a férfié a kezdeményező, a nőé a megengedő szerep. Tehát az általános társadalmi vélemény szerint a férfi sokkal inkább megdolgozott a partnereiért, mint a nő."


Értem, hogy sokan így gondolják, csak azt a részét nem értem, hogy ha valaki szerint a ribi lényegében egy olyan nő, akit könnyen ágyba lehet vinni, nyitott az alkalmi kapcsolatokra, egy éjszakás kalandokra, akkor mégis mitől teljesítmény ágyba vinni???


Nem tudok férfi fejjel gondolkozni, mert nő vagyok, de nekem marha nehéz elképzelni azt a fajta következetlenséget és kettős mércét a saját részemről, hogy valakit lenézzek, netalán elítéljek azért, ahogy az alkalmi szexhez viszonyul, de közben meg örüljek, hogy - azok után, hogy én történetesen épp úgy viszonyulok ehhez a kérdéshez, csak a magam részéről nem elítélendőnek, hanem "teljesítménynek" tekintem - velem azért lefekszik, RÁADÁSUL még büszke is legyek rá, hogy el tudtam csavarni a fejét, le tudtam venni a lábáról egy éjszakára.


Bocsánat, ritkán fogalmazok vulgárisan, de nálam ez szimplán a "fuck logic" kategória.

2015. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#4 Hát nem tudom, lehet az én felfogásommal van probléma, de a 10 és a 60 között igencsak sok a különbség.

#6 Ugyan már egyszer leírtam, hogy nem szeretnék kapcsolatot, nem értem miért nem érthető? Egy normális intelligens nőnek tartom magam, aki már felnőtt annyira hogy el tudja dönteni: akar e kapcsolatot vagy sem.


Egyébként köszönöm a válaszokat :)

2015. aug. 30. 09:58
 16/17 anonim ***** válasza:

A barátnődnek más az értékítélete. Kettős mérce, de ez van. Szerintem nincs veled baj, de a jó hír az, hogy nem a barátnődnek és nem is nekünk kell megfelelned, hanem saját magadnak.

Tehát mindegy, hogy ki mit mond itt, te érzed hogy mennyire vagy összhangban saját magaddal. Engem abszolút nem érdekel mások véleménye, akármit gondol rólam, ha nem tetszik neki az aki én magam vagyok akkor le lehet kopni. Ez nem csak párkapcsolatban van így hanem barátnőkkel is.

2015. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tudod, ő fektet, téged fektetnek...

De a 10 alatti az nem sok, ha már 20 felett vagy.

2015. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!