Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő/férfi nem vonzódik egyik nemhez sem?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor tényleges vonzalomról beszélünk. Amikor ránéz valakire, és nem érez iránta semmi, akár a legjobb férfit/nőt állítják elé, semleges érzései vannak.

2015. aug. 28. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aszexuális, lehetnek hormonális, lelki és szervi okai.
2015. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze,aszexuális: [link]
2015. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én speciel az vagyok.
2015. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
CSak azt nem értem, miért írogatnak ide? (Az aszexuálisok.)
2015. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez igazából csak félig takarja a választ a kérdésemre :) De köszönöm a válaszolóknak!


Az aszexuális csak szexuális vonzalmat nem érez, de minden másban ugyanolyan érzelmi szükségletei vannak, mint bárki másnak.


Azért tettem fel így a kérdést, mert én konkrétan arra gondoltam, amikor ez a szükséglet sincs jelen. Nincsenek barátai, nem vágyik érzelmekre, szexualitásra, teljesen jól érzi magát a bőrében és a vonzalom (akár szexuális, akár érzelmi) semmilyen jele nem mutatkozik rajta.

2015. aug. 28. 22:29
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó szöveg nem konkrét példa akart lenni, csak megvilágítás arra, hogy milyen emberre gondoltam a kérdésben.
2015. aug. 28. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Létezik érzelemmentes ember.
2015. aug. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7: igen, alexitímiának hívják "konyhanyelven" :D Ezt is tudom, csak nem akartam túl sok idegen kifejezést használni a kérdésben.

A kérdés akkor továbbra is az: létezik-e olyan ember, aki egyszerre alexitímiás és aszexuális.

2015. aug. 30. 00:53
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Találkoztam ilyennel.
2015. aug. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!