Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy én ku. rva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én ku. rva vagyok mert több partnerem volt és egy férfi miért nem hímri. Ngyó ha legalább 60 nőt megfektetett?

Figyelt kérdés

Nem szoktam a barátimmal a szexuális életemről beszélni, de feltűnt nekik hogy hosszabb ideje nincs senkim. Egyik este az egyik barátnőmmel italoztunk picit és bár nem voltam részeg, könnyebben megnyíltam neki, mert annyira erőltette ezt a témát. Elmondtam neki, hogy nem szeretném lekötni magam egy időre, szeretném 'kiélni' magam, kipróbálni dolgokat különböző férfiakkal. Tehát itt szexkapcsolatokról van szó, amik több hónapig tartottak szóval nem ismeretlen emberekkel szexelek. Erre a barátnőm teljesen kiakadt és elhordott minden ri.bancnak, csak mert nem szaladok egyik párkapcsolatból a másikba, mint ő.

Az viszont nem zavarja, hogy a jelenlegi barátja (aki anno nagyon jó barátom volt) majdnem 60 nőt vitt ágyba. Hozzáteszem az én partnereim száma a 10et sem éri el.

Kérdezem én: Hol itt az igazság?

Elnézést a hosszúságért :)


2015. aug. 30. 00:24
1 2
 1/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Sehol és ne is keress. Nem mindenki tud különbséget tenni az evolúciós szaporodás és a napjainkban lévő hedonista szex között.
2015. aug. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

itt az idő hogy barátnőt cserélj

szerintem nem vagy ribi, attól még fényévekre jársz!

2015. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy ribi.

Ui:A hosszúsággal te pedig szerintem jól állsz :D

2015. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem a kérdés logikáját. Ha ő hímringyó, akkor te már nem vagy k"rva?
2015. aug. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a kérdést, majd akkor tedd fel magadnak, amikor válni fogsz.
2015. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem kell ahhoz 60 nőt felpróbálni, hogy profi legyen az ember az ágyban. Elég ügyetlen lehet a pasas, ha ennyi nő kellett neki ahhoz, hogy valakinek érezze magát.

Szerintem felejtsd el ezt a szexkapcsolatosdit, nőj fel, és lépj komoly párkapcsolatba egy értelmes emberrel.

2015. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azon vagyok meglepődve, hogy senki nem írta még le azt a kulcsos-lakatos baromságot :D
2015. aug. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Ha egy zárba több kulcs is jó az egy gagyi zár...Ha 1 kulcs több zárba is jó, az "menő"
2015. aug. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten még mindig a férfié a kezdeményező, a nőé a megengedő szerep. Tehát az általános társadalmi vélemény szerint a férfi sokkal inkább megdolgozott a partnereiért, mint a nő.
2015. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
csak nem loretta vagy? :D
2015. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!