Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az hogy van, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy van, hogy a nők mindig panaszkodnak, hogy a pasik csak dugni akarnak velük, és mégis úgy öltöznek, mint a rib. ancok (vagyis a testük főbb idomaira helyezve a hangsúlyt)?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Mert nem tudják, h úgy öltöznek.

"Ők csak a nőiességüket hangoztatják, s kikérik maguknak, hogy egy férfi szextárgyként kezelje őket."

2015. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
azért ez abszolút nem így van. én nem öltözök rib.ancosan, hanem csinosan, olyat veszek fel ami jól áll, mégis rengeteg férfival találkozok, akik csak meg akarnak dugni, de nem akarnak komolyabbat 22/N
2015. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Engem nem zavar, hogy így öltöznek. Jobb lenne, hogyha elfednék mindenüket? Ettől még nem csak dugni akarok velük. Ha valakinek csak dugásra kellenek a nők, akkor az nem azért van, mert így öltözködnek..
2015. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Ez neked miért baj? Nem tetszenek a nök?
2015. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Persze. Járjunk csadorban és vágassuk ki a csiklónkat, nem?
2015. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5. Ja, hogy a nálad a csador meg a cica-pi.csa-nadrág közt nincs is átmenet, csak ez a két véglet?
2015. aug. 26. 21:14
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Nézd, Kérdező, nekem pl olyan melleim vannak, amiket szokás a kirakatba tenni (gyakran vannak is ott), meg olyan lábam, ami elbírja a miniszoknyát, ennek ellenére a férfiak általában beszélgetni szeretnek velem, és többnyire a szemembe szoktak nézni. Mondjuk lehet, hogy azért, mert a melleim mellett agyam is van. Ki tudhassa...
2015. aug. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
"amiket szokás a kirakatba tenni" ---Miii?? Mi az, hogy szokás??? Találkoztam már nagymellű nőkkel, akik nem rakták ki direktbe, pont azért. Ja, és Te azt csak hiszed, hogy nem bámulják meg a pasik! Jaa, akkor nekem meg nagy fas.zom van, akkor járjak biciklisgatyában?
2015. aug. 26. 21:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, a nők azért teszik a kirakatba a melleiket, hogy a férfiak megnézzék azokat. Amelyik azon nyafog, hogy "dejaaajjjjj, fúúúj, de bunkó, megnézte a meeeelleeeeem", miközben valami mélyen dekoltált blúzban van, az hülye. Azzal nem kell törődni.

Igen, nagy, néznivaló melleim vannak. Akinek tetszik, nézze meg. De "gazdája" csak egy van. Érted.

2015. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy én se járok mindennap mellkidobós blúzban, félre ne érts, de még sose sértődtem meg azon, hogy valaki megnézte a melleimet.
2015. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!