Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom hogy nem valami erkolcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy nem valami erkolcsos, de megis ezt erzem?

Figyelt kérdés

Barátnőm kidobott fel ev utan, "rajott" hogy nincs szuksege kapcsolatra, meg elni szeretne... Padlora kuldott, szerettem ot, meg most sem kozombos. O volt az elso no az eletemben, es komolyan gondoltam vele, o nem.

Ami a nemi eletunket illeti, szinte nem is volt. Petting nem, heves csokolozas nem, kozben egy egy puszi es ennyi. Ketszer probalkoztunk szexszel, eloszorre nem is sikerult, egyszeruen izgultam es nem ment, masodjara mar ment.

Ugy erzem nem vagyok kepes megint szeretni, de a testiseg nagyon hianyzik.

Elitelendo? Ff 22


2015. aug. 20. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ítélendő el, ez természetes, hogy így érzel. Hogy mit kezdesz vele, az megint más, erkölcsi kérdés is.
2015. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tényleg nem elítélendő

szerintem természetes hogy most így érzel, majd az idő segít

nyugi túl leszel rajta :)

2015. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú életed van a szememben, ha ilyeneken "dilemmázol" és mások megerősítése kell, hogy ez erkölcsös-e vagy sem.


21/F (aki 7 lányon, azon belül 2 tartós, több mint egy éves kapcsolaton van túl)

2015. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szinte nem is volt nemi életetek, akkor ez csak egy albérlet volt ??
2015. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom minek nevezhetném. Gondolkoztam rajta hogy többet kellett volna kezdeményezni, csak a viselkedésével folyton elbizonytalanított, szinte nem is akart találkozni, elég nyögvenyelősen ment minden.
2015. aug. 24. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!