Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemvagyok csunya meg sincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemvagyok csunya meg sincs baratnom?

Figyelt kérdés
szerintetek mi lehet az oka? Hogy lehetek ekkora szerencsetlen nemertem mar.

2015. aug. 23. 18:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Nemvagyok"

"nemertem"

Stb...

vesszőket hírből sem ismered, primitíven fogalmazol...

és agresszív vagy. A lustaságod már nem is említem, hogy nem használsz ékezeteket.


Szerinted egy tudatlan, buta, lusta és agresszív bunkónak milyen hamar lesz barátnője?

2015. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Miert lennek agressziv?? Szlovak suliba jarok es szlovakiai vagyok talan azert:DD es mondtam hogy aki akarja az megerti.Persze te minden nelkul lemondtal,tipikus okoskodo vagy aki mindenkinel mindent jobban tud,eletbe meg semmire nemviszi:D nembaj meg 1 piros pacsi:D remelem irsz meg :D
2015. aug. 23. 21:41
 13/17 anonim ***** válasza:

Nézd... nekem elvileg mindegy.

Te itt azt kérdezed, hogy miért nem kedvelnek téged a lányok. Sajnos úgy néz ki, hogy ezért: mert csúnya, rossz tulajdonságaid vannak, és ezt ők érzik rajtad.

Nem az a baj, hogy nem tudsz jól magyarul - de ha bejössz egy magyar fórumra, akkor azért illik megpróbálni hibátlanul írni. Ha pedig nem sikerül, akkor nem az van, hogy de igenis mindenki alkalmazkodjon hozzád, és hámozza ki a félig-meddig érthető szövegedből a lényeget -

hanem ilyenkor egy jól nevelt ember elnézést kér, és megmondja, hogy nem magyar, de igyekszik kijavítani a hibáit.


Te viszont... mondd: tényleg csak azért várod az írásom, hogy aztán jól lepontozhass?

Mert akkor már valóban egyértelmű: EZÉRT kerülnek téged a lányok.

EZEN a szemléleten próbálj meg változtatni nagyon gyorsan - és akkor biztos több sikered lesz a lányoknál is.

Drukkolok neked, és remélem, hogy sikerül majd!

2015. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
esetleg egy képet magadról? :P :)
2015. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én se vagyok csúnya, viszont alacsony vagyok és így nem kellek senkinek plusszba a farkam is kicsi.
2015. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Neeeeem,te nemveszed eszre azt hogy senkit nemzavar ez csak teged:)) es koszonom :D
2015. aug. 23. 22:56
 17/17 anonim ***** válasza:
No para, en is jol nezek ki meg sincs baratom. Pedig nyitott vagyok mindenki fele, egyszeruen csak nem talalkoztam meg olyan sraccal, akit kelloen ertekelni tudnek, aki engem is kelloen ertekelni tudna, es akivel osszeillenek. De remelem egyszer majd osszejon. A lenyeg, hogy legyel magabiztos es optimista, mosolyogj sokat es legyel nyitott! :)
2015. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!