Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefekudtem a baratnom pasijava...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem a baratnom pasijaval mit tegyek?

Figyelt kérdés
elmondjam eki?Mit szamit az hogy akkor ossze vesztek??
2015. aug. 16. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

érted, nem elég hogy egy istenverte szégyentelen r.i.b.a.n.c. vagy, de tönkretettél egy kapcsolatot és egy barátságot is, barátságot mert ezek után ha megtudja a csaj akkor veled befejezte a bármilyen nemű kontaktust és volt barátnő nincs barátnő, meg egy kapcsolatot is b.a.z.d.m.e.g. mert előbb utóbb úgyis kiderül majd, és azt te nem fogod megköszönni amit kapni fogsz az élettől, a pasi meg, hááát... elég nagy s.e.g.gfej a tesóm hogy ilyet megcsinált :( hát igen... a mai világ.

miért nem lepődök meg, valaki ira le nekem mert nem tudom :/

2015. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hány évesek vagytok ? Mióta vagytok együtt ? Ő kezdeményezett vagy te ? Ittasok voltatok ? Sok enyhítő körülmény van a bűntudatod leküzdésére, elmondani semmi képp ne monnd el neki és ne csak magad miatt, hanem miattuk sem.
2015. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Menj el Santiago de Compostelaba zarándokútra.
2015. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Hogy lehet valaki ilyen undorító? :( Lehet engem csicskának nevezni, de én még csak rá sem nézek más nőjére.
2015. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a te dolgod elmondani a lánynak hanem a kedves barátjának. Mindketten szégyentelenek vagytok.
2015. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondjátok el neki, hogy eldönthesse hogyan tovább ezekután. Ne 5-10 év múlva derüljön ki mert akkor nagyobb a hazugság, árulás. Vállaljátok a következményeket.
2015. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Az enyémet megint törölték pedig másodszorra nem káromkodtam! :D


Na még egyszer! :D


Ne nevezd a barátnődnek!...Undorító vagy...gerinctelen.....de a csávó is...megérdemlitek egymást csak szegény lányt hagyjátok békén örökre...

2015. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

pont a szuletes napjan vesztek ossze es hat elment inni.A helyen osszefutottunk,de akkor en mar nem is tudtam ki vagyok.Azutan reggel egy hotelben ebrettem meztelenul.Annyit mondott nekem hogy ne haragudjak amiert kefektetett.En meg nem ertettem hogy mi van ezert megbeszeltuk hogy titok marad.

Meg hozza tette hogy regota fantazial velem de en errol nem tudtam!

18l

2015. aug. 16. 22:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Bármivel magyarázza ezt bárki is...erre nincs mentség......véleményem szerint....
2015. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Magyarul megerőszakolt...
2015. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!