Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baratnom mindig lesz*p, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom mindig lesz*p, de soha nem hagyja hogy kiny*ljam. Szerintetek miert?

Figyelt kérdés
probaltam errol beszelni vele,de mindig terelte a temat..hasonlo tapasztalatok? Vagy vannak olyan lanyok akik nem szeretik? Mindketten 25 evesek vagyunk!

2015. júl. 18. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyilvan vannak olyanok akiket taszít az orális szex,barátnőd próbálta már milyen ha kinyalják? Mert szerintem nem, enbszemely szerint imádom. Momd neki miutan leszopott hogy feküdjön le es csukja be a szemet te pedig csináld olyan jol ahogy csak tudod. Hidd el máskor mar o fogja kérni..
2015. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem igazán szeretem, vannak ilyen lányok is.
2015. júl. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem,ha nyalnak nem élvezem.

De azt annál jobban ,ha jól megujjaznak.

L/25

2015. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, én férfi vagyok, de én sem szeretem, ha nekem csinálják, mert nem élvezem, és annyi minden mást lehetne csinálni helyette! Nyilván nőben is van ilyen.


42F

2015. júl. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

mond hogy aludjatok mesztelenűl és majd ha hanyatt fexik hajnalba akkor oda kúszol és el kezded nyalogatni mire észbe kap már jol fog esni neki

bevált módszer

2015. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mert hülye
2015. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Több dolog is állhat a háttérben...

Lehet, hogy gátlásos, szégyelli a saját punciját.

Lehet, hogy nem élvezi, ahogy csinálod, és ahelyett, hogy rávezetni, hogy esik jól neki, inkább egyáltalán nem kér belőle.

Lehet, hogy ő maga sem tudja, hogy hogy esik neki jól.

Vagy az összes együtt.

2015. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ENNYI!! ENNYI!! SZAKÍTS VELE!!4 NEM TISZTEL!!+4444...


... szerintem vagy szégyenlős, vagy simán nem szereti azt ennyi, mooondjuk úgy nehezebb kitalálni hogy nem akar beszélni róla

2015. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem, de azt mondtam, hogyha nem valaszol oszinten az a kapcsolatunkra mehet… megeroltette magat, valasz: soha nem szerette a puncijat, es zavarna, nem tudna elvezni, ha valaki nyalja…
2015. júl. 20. 14:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem saláta puncia van és szégyelli?
2015. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!