Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy a baratnom...

Mit tegyek hogy a baratnom abba hagyja a vagdosast a kezen?

Figyelt kérdés
A baratnom 14 eves es vagdossa magat. Az idegessegtol, es a szerettei miatt. Es szerinte ez jo, mert megnyugtatja.. Mit csinaljak vagy mit mutassak neki hogy abba hagyja?:/ Vagy esetleg tudtok valami oldalt vagy valami mast ahol van ilyen? Segitsetek kerlek nagyoj fontos!!
2013. szept. 13. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

SEMMIT!

Így működik a természetes szelekció, tudniillik. A gyengék/hülyék/rossz génekkel rendelkezőek (a barátnőd a második kategória) kihullanak, mielőtt továbbadhatnák a csatornaszagú selejtes génállományukat, így javul egy adott faj génminősége. Nehogy már az EMO-sok még le is fialjanak!

2013. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most ebbol nem sokat ertettem.. (1kommentelo) De most is azt orta hogy meg akar halni..
2013. szept. 13. 22:32
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan erről beszéltem.
2013. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ő depressziós. Hagyd őt hagy vagdossa magát de az öngyilkossági kísérleteket ne engedd. Nemsokára rájön, hogy ez az egész értelmetlen és magától abbahagyja. Aztán már csak bánni fogja, de ebből tanul az ember úgyis. Esetleg még az időben fogja 1-2x vagdosni magát de az idő múlásával egyre ritkábban fog előfordulni.

Saját tapasztalat.

2013. szept. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elöbb-utóbb abbahagyja, csak kell, hogy legyen valami, ami kihúzza a bajból. Egy legjobb barát, ilyesmi.

Ha pedig ez sem segít, irány a pszichológus.

2013. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kovpet ***** válasza:
14 éves? Szólj a szüleinek. Ez nem árulkodás, a barátnőd beteg, önmagától kell megvédeni és ezt te nem fogod tudni megtenni.
2013. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Napéjegyenlőség válasza:

1., A barátnőd nem szeret téged. Ez van. (persze egy 14 évestől ilyesmit nem nagyon várhatunk egy párkapcsolatban, hisz még gyerek.)


2., Ha az első állításomban megbizonyosodtál, és még szeretnél vele lenni, levághatod a kezeit, akkor biztosan nem fogja őket vagdosni. Bár én ilyet nem ajánlanék. Esetleg meg is eheted, de ha nem vagy jó a konyhában, akkor ezt sem ajánlom, mert elronthatod a hasad.


3., Pszichológus, terápia, évek, munka. Első sorban a szüleitől lehet baja egy gyereknek. Ők közvetlenül csak annyit segíthetnek, h kifizetik a terapeutát és elviszik hozzá. Én ezt ajánlom.


Sok sikert hozzá!

2013. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Napéjegyenlőség válasza:
Azt is hozzáfűzném, h családterápiára gondolok.
2013. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a sulipszichológust kérdezd meg, hogy mit tehetnél!
2013. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zsolti187 válasza:
szord be sòval amikor csinálja
2013. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!