Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Helyes vagyok meg sincs baratnom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes vagyok meg sincs baratnom?

Figyelt kérdés
Miert van ez? Foleg csajok valaszait varom,ti mire vágytok?:) kort is?

2015. aug. 11. 13:16
 1/6 anonim válasza:
Nekem sincs meg baratom,pedig nem vagyok egy banya rem. A lanyok azt varjak h a fiuk kezdemenyezzenek,a fiuk meg azt h a lanyok. Szemelytol fugg az egesz de ha van valaki aki tetszik lwgy bator es menj oda hozza. Eloben sokkal konnyebb megnyerni valakit mint facecookon. Nem kell elsietni. Majd eljon az ideje es lesz neked is parkapcsolatod ha teszel erte. 16/l
2015. aug. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kinézet semmi, ha mögötte nincs tartalom. Szerintem egy nő nem a kinézet alapján hoz meg döntést. (ha valóban komoly kapcsolatot keres)


A magabiztosság, kiállás, határozottság, empátia épp olyan fontos tulajdonságok mint az hogy van kockás hasad meg egy szép mosolyod.


A férfi nem attól férfi hogy csupa izom, hanem hogy van egy magabiztos fellépése ami mellett a nő , NŐNEK érezheti magát!


26F

2015. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg jol nezel ki irj! Ha masban nem is szexben benne lennek. 18 eves csinos lany:)
2015. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a kockahas és a szép mosoly csak egy mellékes dolog, legyél bátor, merj kezdeményezni, légy IGAZI férfi, légy figyelmes, legyél megbízható, ne legyél bunkó stb

17/L

2015. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meg fogsz lepődni, de a külső másodlagos a normális lányok számára.

20/L

2015. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezt a "kezdeményezést" ezt annyira félre értik itt is. Ha nekem tetszik meg egy lány én kezdeményezek. Ha valakinek én tetszettem meg, megvárom míg ő kezdeményez.


Ez a fair-elv. Eleve attól hogy valakinek megtetszettem, ez még nem fordítottan arányos. Azaz ő még nem feltétlen jön be, bár ha odajön és beszélgetünk akkor adok neki egy nekifutásnyi esélyt.


De olyan sosem volt és sosem lesz, hogy egy lánynak megtetszem (ami elég sűrű), de odajönni már nem jön, hátha én megyek oda elven.


Mindig az kezdeményez akinek megtetszik a másik. Mindig van egy fél akinek megtetszik a másik. Egyszer a nő veszi észre a férfit és így jönnek össze, egyzer a férfi a nőt.

2015. aug. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!