Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel szexeltünk tegnap,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel szexeltünk tegnap, hátulról, szájjal kényeztettem amikor fehér váladék folyt ki belőle. A folyadék savanyú/savas, kellemetlen ízű volt. Hogy kellett volna reagáljak? Szólnom kellett volna neki vagy sem? Mi a helyes ilyenkor?

Figyelt kérdés

Eddig ilyet nem tapasztaltam, nem tudtam mit tegyek.

Az egész aktus félbeszakadt és nagyon rosszul éreztem magam, úgy éreztem hogy elvárta volna hogy tudjam mi ez és tudjam jól kezelni.



2015. júl. 24. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sima váladék és attól savas, hogy nem megfelelő a ph érték esetleg...
2015. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Örülnöd kellett volna!!
2015. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy mi az. :D
2015. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
Valószínűleg fehér folyása volt. Neki ezt tudnia kellett, hogy éppen valamilyen hüvelyi fertőzése van. Elég igénytelen lehetca csaj, hogy így is belement a szexbe, és engedte is, hogy szájjal kényeztesd. Ha nem akarod megsérteni, akkor mond el neki, hogy szerinted menjel el nőgyógyászhoz mert fura volt az íze és lehet hogy probléma van.
2015. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem biztos, hogy fehérfolyása volt, nagyon tájékozott lehetsz nőügyben. Meg eleve enyhe fehérfolyása bármikor bárki nőnek lehet!
2015. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
1es voltam....ha olyan folyása lenne ami fertöző akkor lehet viszketne is neki és gyulladt lenne, esetleg be id dagad belül..olyankor nem hiszem, hogy kívánná a szexet. ilyen fehér váladék nekem is szokott lenni...az ízét nem tudom, de savas ízt a savassága okozhatja, ez lehet étel vagy a ph értéke...lactacyd tusfürdőt vegyen az helyre hozza...egyébkén a pasiknak sem mindig éppen eper ízű a spermájuk.....
2015. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy barátnőmnek orgazmusközelben, és közben van ilyen, kéjnedv...

2015. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%

mondjad neki persze hogy jott valami es nem volt jo ize, most nem nyallak egy ideig. ennyi, nem kell nagy ugyet csinalni:)


meg persze menjen dokihoz.

2015. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Nalam is szokott ilyen elofordulni, ez a hormonok miatt van, es nogyogyasznal is voltam es majd idovel elmulik.. Nem kell ra gyogyszert szedni meg semmi..:) 16L
2015. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A hüvely pH-ja savas, ezért az íze is savanykás. A laktacid ezt nem csökkenti. A nevében a lact tejet jelent, az ACID pedig savat, szóval az tejsav. Na, ennyit az anatómiáról.

A szex közbeni váladékozás teljesen természetes. Ha hirtelen nagyobb mennyiség ürül, az pedig akár a sokat emlegetett spriccelős élvezés is lehet.

2015. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!