Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel szexeltünk tegnap,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel szexeltünk tegnap, hátulról, szájjal kényeztettem amikor fehér váladék folyt ki belőle. A folyadék savanyú/savas, kellemetlen ízű volt. Hogy kellett volna reagáljak? Szólnom kellett volna neki vagy sem? Mi a helyes ilyenkor?

Figyelt kérdés

Eddig ilyet nem tapasztaltam, nem tudtam mit tegyek.

Az egész aktus félbeszakadt és nagyon rosszul éreztem magam, úgy éreztem hogy elvárta volna hogy tudjam mi ez és tudjam jól kezelni.



2015. júl. 24. 15:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

köszi szépen az eddigi válaszokat, továbbiakat várok még!

egyáltalán nem igénytelen, nagyon ad magára és a higiéniára! fertőzése sincs mert azt mindig elmondja


tudom hogy enyhe folyása akármikor lehet, szokott is lenni de soha nem büdös,elszíneződött!

ennél az alkalomnál is csak a savasság és a mennyiség volt új számomra.

hófehér volt és NEM volt büdös

2015. júl. 24. 16:16
 12/15 A kérdező kommentje:

ami még fontos lehet:

-nincs viszkető érzése,nem ég

-menstruáció előtt van néhány nappal (így elég feszült és érzelmileg instabilabb)

2015. júl. 24. 16:28
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
Sima fehérfolyás bakker, mi lenne? A hüvely savas, mert tele van tejsavtermelő baktériumokkal, amik a megfelelő pH-t biztosítják. Hogy mekkora mennyiségű a váladék, az meg a ciklusától függ. Van, mikor több, van mikor kevesebb...
2015. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nagyon hasznos válasz volt! :)
2015. júl. 24. 17:54
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Írod, hogy mensi előtt van, magamon azt vettem észre, ilyenkor változik az íze és állaga is. Szóval befolyásolja, hogy épp hol tart a ciklusában.

A páromat nem zavarja, csak mensi alatt nem nyal, de nem is gond.

N

2015. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!