Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kihasználják őket a fiúk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználják őket a fiúk?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy lány, aki szűz, és még nem is csókolózott. Ha te fiú lennél, és viszonylag tetszene a csaj, erőteljes késztetést éreznél arra, hogy elvedd a szüzességét, és nem vállalnál vele kapcsolatot a tapasztalatlanság miatt? Vagy összejönnél vele ennek ellenére is (várnod kellene az első szexre, ugye..)?

Szimplán csak a vélemények érdekelnek. Troll válaszok NEM érdekelnek, és privátok sem. Köszi!



2015. aug. 22. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

LoL:D

En ha osszejovok egy lannyal akkor azt azert csinalom mert tetszik a modora, stilusa, kisugarzasa, egyszoval minden bejon amit csinal, ami rajta van. Az a szuz az egy kis csavar de nem perdonto.

23f

2015. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem zavarna hogy tapasztalatlan, természetesen szívesen vállalnék vele kapcsolatot. ha szerelmes lennék belé és összejönnénk nyilván én szeretném elvenni a szüzességét, de nem zavarna, hogy várni kell rá, majd ha ő úgy érzi készen áll majd akkor, nem erőltetném rá. 20/F
2015. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.:)
2015. aug. 22. 21:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Soha nem használnék ki senkit.
2015. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha tenyleg tetszene a csaj akkor persze. van akiert megeri varni sokat is:)
2015. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen ismeretségem. Nem a szüzessége volt a szempont. Az elején nem is tudtam. Nem használtam ki és mindkettőnk örömére voltam a tanító bácsija. Nem zavart, hogy várnom kellett és újból megtenném, megteszem ha lenne rá jelentkező. /F.
2015. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy párkapcsolatra alkalmasnak találom-e, és nyitott-e a szexualitásra.
2015. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Haverom fél évet várt a szűz barátnőjére, az kiment egy hetet külföldre, ott meg leitta és megdugatta magát egy ismeretlennel.
2015. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket. :)

Utolsó, sajnálom. :/

2015. aug. 22. 22:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Soha nem használnám ki! Szűz lányt szeretnék barátnőmnek, és feleségül is szeretném venni!
2015. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!