Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem kell "igazi no" csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem kell "igazi no" csak a tinik? 38F

Figyelt kérdés
Elhagyott a tini csajom mert sajnos túl kapzsi voltam az élvezetekkel és lefekudtem a barátnojével is. Persze kiderult és most nagyon hiányzik. Nekem sokkat tobbet adott mint bármenyik érett no. Valósággal korbe nyalt minden nap annyira rajongott és most úgy érzem, hogy nem kell már más sohasem. Megváltozhat ez? Újra labdába rúghatnak még a korombeli nok nálam? Egyáltalán akarjam ezt?

2015. aug. 19. 13:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az a baj az eszmefuttatásoddal, hogy nem konyhapszichológus vagyok, és nincs bennem gyűlölet, csak vágy, hogy sokkoljak embereket. :)
2015. aug. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11.: Én sok mindenben egyetértek az eszmefuttatásoddal, de ez a rész "remélem azt az életet fogod élni jóóó hosszan, amit megérdemelsz" kiverte nálam a biztosítékot. Ha te magad is tudod, hogy a kérdező nem tehet róla, sőt, ha a kérdés megszületett, az azt jelzi, hogy elégedetlen a helyzetével, akkor azért némi együttérzést nem ártana tanúsítani, nem pedig rosszat kívánni neki.


Előzőnek pedig annyit, hogy aki valamennyire is ért a pszichológiához, úgy mélyebben, az SOHA nem rúgna bele egy embertársába...

2015. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hogy értek a pszichológiához egy kicsit, még nem jelenti azt, hogy egyetértek a módszereivel. A kérdésből pedig messze nem elégedetlenség jön le, hanem önsajnálat, hogy "mi lesz most a kis életemmel?", emellett férfiatlan bizonytalanság és kisfiús félelem.


Nem vagyok pszichológus, de értek egy kicsit a pszichológiához. Ha nem lennék olyan ember, amilyen vagyok, valószínűleg én is úgy tűnnék el a süllyesztőben, mint a kérdező. Ez irány megválasztásában pedig többnyire csak magamra hagyatkoztam.


"Man the fuck up!", ahogy az angol mondaná. :)

2015. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
# 13: Ha értesz a pszichológiához, tehát analizálsz embereket, de utána meg nem nyújtasz együttérzést, az olyan vegyesfelvágott, aminek kb. semmi értelme nincs. Ha nem értesz egyet a módszerekkel, akkor az analízist is hagyd inkább azokra, akik TÉNYLEG értenek hozzá. Ebben az esetben ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna...
2015. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincsen? Köszi, hogy szóltál. :)
2015. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ért kicsit a pszichológiához. de mivel nem pszichológus, nem köteles ezt az együttérző, lássunk a lelkébe és segítsük dolgot megtenni. ez vélemény volt. :D ezután a felismerés után, ha gondolja a "páciens" jöhet a pszichológus.. de jézus nem kell neki pszichológus amúgy :D ha neki jó, akkor csinálja. és erre utalt ő is, megfogalmazva a saját véleményét.
2015. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!