Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek milyen, ha életem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen, ha életem első barátja az igazi? Úgy érzem túl korán ismertük meg egymást, de ha tényleg ő az igazi, akkor ez számít? 20L

Figyelt kérdés

2015. aug. 8. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor nem számít. Sok boldogságot!
2015. aug. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát még szép, hogy igazinak érzed a kapcsolat elején! De hogy tényleg az-e, az majd évek múlva fog kiderülni. ;)
2015. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

mindneki ezt érzi mikor eljön egy majdnem megfelelő párkapcsolat.


de valahol 1 év valahol meg 5 év múlva, de az esetek legtöbbjében ez kihül és vége lesz. Nem minden esetben csak az esetek döntő többségében.

2015. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
nem akarlak elszonoritani de előbb vagy utóbb valamelyk őtök ki akarja majd próbálni mással és tönkre fog menni a kapcsolatotok. mondhatom tapasztalatból írom.
2015. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagyon hiszek az első kapcsolatokban mert egy idő után megbújik a kisördög a fejedben hogy milyen lehet mással... Borzasztó ritka hogy nulla tapasztalattal első kapcsolatban megmarad mindkét fél.
2015. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem így hiszem :)

természetesen lehet hogy az esetek többségében így van de ez meg csak rajtatok áll!

miért ne lehetne ő az igazi? ha tényleg ő az és tényleg boldog vagy vele akkor érdemesebb így leélni boldogan egyvalakivel leélni egy életet mint inkább még 3-4 kapcsolatot végigjátszani :)

2015. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ezt így meg lehetne-e mondani, hogy ő az igazi, vagy nem, de így vagy úgy, szerintem egyáltalán nem számít, hogy előtte még nem volt senkid. Persze előfordulhat, hogy később majd elkezdtek mások felé kacsintgatni, azzal az ürüggyel, hogy "ugyan már, élni akarok!", de szerény véleményem szerint nem élet az, ha mindenféle jött-ment megdug, viszont boldog párkapcsolatban lenni annál inkább.

2 éve vagyok együtt a barátommal, ő nekem az első minden téren, és ez fordítva is így van, eddig ez egyáltalán nem okozott gondot, sőt. Lehet, hogy csak egy naiv, ostoba kislány vagyok, de gyakran gondolkodom én is azon, hogy lehetséges volna-e, hogy nekem Ő az igazi, hiszen minden annyira tökéletesnek fest. Persze apró nézeteltérések vannak, de eddig mindent remekül meg tudtunk oldani, és reménykedem, hogy ez így is marad.

Ha igazán fontosak vagytok egymásnak, és elég kitartóak vagytok, úgy vélem nem kell aggódnod emiatt. :)

2015. aug. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy alakultak a dolgaitok azóta? Én most vagyok 20 éves és érzem úgy, hogy a párommal különlegesen jó.
2021. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!