Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem kell "igazi no" csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem kell "igazi no" csak a tinik? 38F

Figyelt kérdés
Elhagyott a tini csajom mert sajnos túl kapzsi voltam az élvezetekkel és lefekudtem a barátnojével is. Persze kiderult és most nagyon hiányzik. Nekem sokkat tobbet adott mint bármenyik érett no. Valósággal korbe nyalt minden nap annyira rajongott és most úgy érzem, hogy nem kell már más sohasem. Megváltozhat ez? Újra labdába rúghatnak még a korombeli nok nálam? Egyáltalán akarjam ezt?

2015. aug. 19. 13:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
Hány éves volt a lány?
2015. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Te vagy az a fényképész/művész gyökér, aki megdugta azt a 16 éves kislányt?
2015. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
17 mikor osszejottunk, most meg 18.
2015. aug. 19. 13:24
 4/16 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen pasit. Neki komoly lelki problémái voltak, emiatt nem tudott "felnőni" rendesen, ezért vonzódott tinikhez. A múlt idő nem véletlen, mert szakember segítségével feldolgozta a lelki zavarokat, és most egy vele egykorú nővel van boldog kapcsolata.
2015. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Hát elég nagy bűn, hogy megcsaltad Őt, meg szerintem az is, hogy ennyi idősen ilyen fiatal lánnyal kezdtél ki. Ha meg Ő akarta, hogy együtt legyetek akkor meg neked lehetett volna több eszed, hogy nem mész bele egy ilyen kapcsolatba. Mivel megcsaltad nem valószínű, hogy megbocsájt, ha csak nem hülye. Szerintem keress egy korban hozzád hasonló nőt és ha lehet ne csald meg.
2015. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Igazából lényegtelen is, hogy az a művészlélek vagy-e.


A kérdésedre a válasz: igen, esélytelen minden normális nő a korosztályodból, mivel az ilyen korú emberek már általában házasságban élnek és gyerekeik vannak.


Feltételezem te valami elvált, férfiatlan, patkány-jellemű féreg vagy, akit nem is véletlen hagyott el a felesége, és mentette a gyerekeket. Ez tipikus eset.


Aztán a jellemedhez híven összejöttél egy (vagy több) kislánnyal, akik felnéztek rád, mert csak annyit láttak belőled, hogy 38 éves vagy, és mondjuk van valami kevés-közepes fizetésed, esetleg valami max. középkategóriás autód meg egy albérleted, vagy lakásod hitelre. Ez pedig a 18 éves fiúknak nincsen, ráadásul a korod miatt általában jó tulajdonságokat kapcsolnak hozzád, ezért a figyelmed számukra kitüntető.


Szóval halomra dughatod őket. Aztán mikor képbe kerül a valódi jellemed, akár így, akár úgy, mindenki menekülni fog tőled, mert egy 38 éves gyerek vagy. Egy kisfiú. Persze ebben a korban inkább már élősködő, életképtelen senkinek szokás nevezni titeket. Elég csak ránézni az írásképedre, szóhasználatodra.

Az ilyen jellem többségében szülői hatásra alakul ki, tehát elsősorban nem a te hibád - ezt nem felmentésül szánom neked, csak közlöm pusztán a társadalomtudomány kedvéért (habár abból a szempontból ez közhely lehet a társadalomtudományban jártas embernek). Ezek a körülmények az évek múlásával, a millió csalódással és az ezer alkalommal, mikor önmagadban csalódsz, nem kevés mentális betegséget alakítanak ki a kis okos fejedben. Tagadd ezt hevesen, hiszen te magad úgysem látod, bármennyire rúgkapálsz.


Amilyen puncira esélyed van még, az valami másik tini rißanc, aki elég naiv és buta ahhoz, hogy bedőljön a csapdádnak és hazugságaidnak, vagy egy korodbeli, hasonlóan életképtelen, idióta """nő""". Persze az nem kell neked, hiszen még az életképtelen idióták sem szeretik az életképtelen idiótákat.


Ami a véleményemet illeti: remélem azt az életet fogod élni jóóó hosszan, amit megérdemelsz. :) Remélem minden egyes nap bele kell nézned majd a tükörbe reggel, és akarva-akaratlanul is fel kell tenned magadnak a kérdést, hogy "hogyan jutottam ide? Meddig tart még ez?", és egy lélek sem lesz ott, hogy válaszoljon.

2015. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hopp. De biztosan tanulsz belole...
2015. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
a korodbeli, érett nők szintjéhez nem érsz fel, mint férfi.nem tudod nekik azt nyújtani, amit, és ezért csak befolyásolható tini lányokat tudsz csak megszerezni. most mondd, ha nem így van.
2015. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6%

Szard le a homikat. Csak mert nem tudott behálózni és a csicskájává tenni egy korodbeli nő, ezért mérgesek.


Hogy hívják azt, aki 35-45 évesen képes 25 év alatti nőkkel szexelni?


Király csávó, úgy hívják. Miért? Mert a legtöbb korodbeli béna f-.asz sosem lenne képes elcsábítani egy fiatal lányt. Azért, mert nincsenek meg ehhez a megfelelő tulajdonságai és képességei.

2015. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

6: wohoo, öregedő konyhapszichológusnőnk nagyot ment ma xd

mennyi frusztráció lehet benned, ha egy ismeretlen emberre ennyi gyűlöletet tudsz okádni?:) sajnállak.


Láttam már ilyen korú férfiismerőst, aki csak kirándult a tinilányok felé, aztán visszatért a korosztályához, valaki ott ragadt. Egyiket sem mondanám boldogtalanabbnak a másiknál. Egyénfüggő sztem.

2015. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!