Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikortól lehet fogdosni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól lehet fogdosni a csajokat diszkótánc közben? Valaki leírná a folyamatot, hogy hogyan kell úgy művelni, hogy a csaj ne érezze tolakodásnak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amint elkezdi a seggét a farkadhoz dörgölni
2015. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 badboy20 ***** válasza:
100%
az egyesnek igaza van. mert amikor elkezdi a csaj odanyomni a seggét akkor az egyfajta felkérés keringőre :)
2015. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek is vannak? :O
2015. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor már pár liter bwnne van ;'D
2015. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Roland G. válasza:
46%
A legtöbb csaj azért megy,hogy becsávózzon,úgyhogy ha táncra kerül a sor,akkor mehet.Ne legyél teszetosza :)
2015. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 badboy20 ***** válasza:
100%
Igen vannak nekem 1x olyan volt lementem habpartyra fogadasbol odamentem 1 csajhoz persze elegge picces alapotban azt atoleltem a csajt hatulrol ó ratette a kezemet a mellere igy tancoltunk 1 ideig majd megfordult ekkor volt a bonyodalom azt hitte a csaj hogy a baratja vagyok :)
2015. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD na az gáz xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :D :D :D
2015. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én úgy jártam, hogy egy full részeg csaj elkezdett hozzám dörgölőzni, átöleltem a derekát, majd végig simítottam a testét, erre hirtelen rátette a kezemet a mellére, és rámarkolt, hogy markoljak bele nyugodtan. Így táncoltunk egy darabig, aztán jött a józanabb barátnője és elrángatta előlem. xd
2015. aug. 17. 12:43
 9/9 anonim válasza:
100%
Nem az a legjobb hogyha egyből oda mész és a farkadat nekinyomod. Szerintem először csak fogd meg a csípőjét táncolj vele..aztán meg alakul.
2015. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!