Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok erről a pényis méretről?

Figyelt kérdés

Az enyém lankadt állapotban 9cm hosszú és 3,8cm vastag... izgult állapotban 14cm hosszú és 4,5cm vastag :)

Mit gondoltok erről? Valamint igaz hogy szex közben mivel nagyobb az izgatotság mint önkielégítös közben nagyobb valamivel a pénisz? NORMÁLIS VÁLASZT KÖSZI :)



2015. aug. 17. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:

A mérerhez nem tudok hozzászólni, nekem nem ekkora.


Viszont izgatottság függvényében a méret változhat kicsit.

De nem attól függ, hogy nővel vagy-e vagy nem, csak, hogy épp mennyire vagy kanos.


Nekem 1-1.5cm is tud lenni a difi ha nagyon kanos vagyok, vagy csak a kötelezőt teljesítem.


Persze ezt nem tudom mennyire típusfüggő, lehet nem mindenkivel van így.


26/f

2015. aug. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó , talán keményebb sex közben
2015. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Túl kicsi.
2015. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém lankadt állapotban talán 4 centi, ha van, szemben a 18,5 centis harcra kész állapottal.
2015. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsi.
2015. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom hogy akinek 20+os farok kell azt hova teszi de nyilván ez is változik ki mennyit tud befogadni de nekem 16 felett már fáj én nem fér be az én páromnak 15cm körül van és néhány pózban fáj így is
jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!