Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 80-as évek elején még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

80-as évek elején még nem volt olyan világ mint most, hogy mindenkivel összefeküdtek? Prüdség volt akkor? Több kérdés is van?

Figyelt kérdés

tegnap mondta nekem vki, és hát...mondtam is neki, az nem volt olyan rég 35 éve...nem 1800 -as évek voltak akkor...


jó tudom akik itt gyakoriznak még nem is éltek akkor, én se, de azért meglepő volt ez a kijelentés aki mondta...


Jahh és azt is mondta, ha vkinek már több pasija volt, akkor azt megszólták stb...( nem egyszerre volt több hanem sorba...)


Az az illető aki mondta, most 54 éves nő, akinek fogalma sincs a szexualitásról. Gondolkodása tényleg az 1800 évek..


22 évesen gyereket szült, és valószínű szüzen ment ahhoz a férfihoz akivel ygereket csinált.


Azt se tudta, hogy péniszen a végét azt makknak hívják.


Mi a véleményetek a kijelentésével ? és magáról erről a nőről ?


2015. aug. 13. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen nők élnek? nem tudom hogy nevezik az ilyet hogy naponta váltogatom mint a cipőmet vagy tudom csak nem akarom le írni.

Én nem tudhatok sokat magam mögött nem is baj 1 van szeretem ö is szeret ez a lényeg.

2015. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Öcsém!

Szex volt akkor is, csak FB nem

Nem híresztelték annyira

Megkérdeztem a mültkor nagyanyámat, hogy egyszer régen az egyik pasi bringája miért volt a kapujához támasztva?

A válasza: a másik nagyanyád sokkal nagyobb k..va volt, mint én

Szted?

2015. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Volt minden akkor is, csak lassabban terjedt az információ egyrészt, másrészt meg az emberek sem híresztelték.


Nagypapám mesélte, hogy két a rendőrségen dolgozó nő kollégájával hármasban csinálta egyszer a tanyáján a '70-es években. (Mindhárman házasok voltak, de nem egymással.)


Édesapám cégében van egy volt bokszoló, most kb. 70 éves, ő is mesélte hogy minden nyáron lejárt magyar lányokat kú-.rni a Balatonra. Ő is csinálta hármasban és az évtizedek alatt száznál biztos több nőt dugott (ami nem olyan sok, 30 évre leosztva pl csak évi 3).


Régen is voltak menő, alfa, jófej, nagydumás srácok, akik le tudták beszélni a lányokról a bugyit és ugyanúgy voltak lúzer, visszafogott, kezdeményezőképtelen srácok, akik egész életükben jobb esetben is 2-3 nővel voltak.

Aki akart, már akkor is szexelt. Csak egyrészt nem verték olyan nagy dobra, másrészt a pinák akkor még szőrösebbek voltak, mint ma. Ennyi volt a különbség.

2015. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

dehogy nem volt szex :-)

csak éppen nem nyilvánosan művelték ahogy most

volt tisztelet egymás iránt

felelősség

nem voltak olyan elvárások a másik felé ami most

a kapcsolatok nem 3 hétig tartottak


aymi most folyik az egészségtelen

netes ismerkedés : régen a személyiség volt fontos

most az h a csaj análozik e rendszeresen vagy milyen perverzitása van

most az a fontos h villoghass a nővel

régen ha volt csajod irigyeltek


másik dolog honnan tudod h 54 évesen mennyit tud ? szerintem meglepődnél

az h nem tolja az arcodba a szexet attól még simán lehet jobb benne mint egy 20as kiscsaj


mit gondolok: azt h ö még egészségesen áll ehhez nem úgy mint a mai fiatalok :-)

2015. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aladar12 ***** válasza:

egyik ivászatom közben engem és barátaimat betalált egy bácsi és beszédbe elegyedett velünk.

kiderült, hogy '56-os veterán az öreg. olyanokat mesélt, hogy buszon nem volt jegye, de be tudta fűzni az ellenőrnőt és elment vele a közeli erdőbe. aztán az egyik velünk lévő csajt elkezdte befűzni az unokájának :D


emellett olvastam index cikket, hogy a munkásaink, akik az NDK-ba/NSZK-ba mentek olyan szexorgiákat csaptak az ottani nőkkel, hogy ihaj.


szóval nem volt olyan prűdség, csak a nőnek nem voltak ilyen élményei.

2015. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!