Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett ilyen a világ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen a világ?

Figyelt kérdés
Mindenhol túlsminkelt ogrékat látok,ha szép is lenne a lány akkor is úgy viselkedik mint 1 pics@,most jöhettek azzal,hogy a csúnyácskább lányokat meg észre sem veszem,az a helyzet,hogy azok is úgy viselkednek.

2015. aug. 5. 10:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Torrente megmondja: [link]
2015. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Kivétel mindenhol van, csak nagyon elenyésző számban. Szerinted én miért szinte csak fiúkkal barátkozom? Mert szinte már az összes csajnak rohadt nagy arca van a semmire.

18 L

2015. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%

2. a kommentedből ítélve neked is rohadt nagy arcod van a semmire XD


A modern pszichológia trend az oka, miszerint legyél büszke önmagadra (lásd a meleg propaganda egyik alapvetése) igen a kiegyensúlyozott élethez tisztelni kell magunkat, de nem teljesítmények nélkül (lásd a sok b..i) szóval a pszichológia ezen vívmányának ostoba emberek által való félreértelmezéséből adódó problémával állunk szemben.

2015. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Több oka is van: globalizáció, (ami lehetne pozitív is, de így csak globélis értékromlás van), a fiatalokat felnevelő szülők generációjának válsága, a web2. (face és társai), a média elkurvulása (kiszolgálja a legalja réteg izlését, abevétel miatt, így nem hogy nem értéket teremt, hanem az befolyásolható embereket is lehúzza a mocsokba)


Persze ennél több oka is van.


A mi felelősségünk az, hogy a jövendő gyerekeinket ne ilyennek neveljük!!!

2015. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

turbón kifejtette az egyéb okokat :D


légy büszke:


- ha dagadt vagy (nem baj, ha egészségtlen)

-ha csontsovány vagy

- ha férfi létedre egy vödör vizet nem bírsz el

- ha szteroiddal telenyomva feszengesz 40es karral, amit nulla munkával értél el

- ha boozie vagy (nem baj ha szex magánügy, told csak mások arcába)


Régen azt hittem liberális vagyok, mert nem szeretem a korlátokat, és alapvetően empatikusnak tartom magam. Aztán rájöttem hogy a mai liberalizmus a beleszarásról, a kisebbség igényeinek a többség rovására történő érvényesítésről (ezzel egy határig nincs baj, de mostmár lassan át lesz lépve minden határ) szól. Ezzel én meg nem egyetérteni.

2015. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

#5: Köszönöm! Téged olvasva úgy érzem van még remény.


Off: A többieknek pedig azt kéne megérteniük, ha már a toleranciára képtelenek velem szemben, hogy nem a másságot utálom, hanem az ostoba embereket, rassztól, vallástól, nemi irányultságtól... stb-től függetlenül. De elsősorban ne legyen az ember képmutató, mint sok "liberális" mentálnáci.

2015. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Azért a csúnya lányok között vannak normálisak. DE ha azok a csúnya lányok szépek lennének akkor máris beképzeltek lennének, bár így is vannak olyan csúnyácska lányok akik azt hiszik szépek (jómagam is ismerek párat)...

Aztán már a szavak is elvesztették a jelentésüket. Sokan mondják hogy a csúnyák is szépek a maguk módján, külsőre utalva. De a szép az azt jelenti hogy valami vagy valaki SZÉP. Hiába van az hogy megsértünk valakit azzal hogy csúnya vagy, ha csúnya akkor csúnya és kész.

2015. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

7. Buta vagy! Légyszi nézz utána az "objektív" és "szubjektív" szavak jelentésének.

Nemkülönben minden fiatal egészséges nő alapvetően szép...

2015. aug. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
sajnos egyet értek Veled kérdező és a válaszolókkal is. Teljesen elkorcsosúl a világunk :(
2015. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Viszont azthiszem megérkeztek az említett példányok a százalékok azt mutatják. >,<
2015. aug. 5. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!