Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajokat kérdezem, olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajokat kérdezem, olyan közvélemény kutatás szerűen, ki nyeli le és ki nem?

Figyelt kérdés
Esetleg, ki szereti ha a pasi a szájába élvez, és aki nem, miért nem?

2015. aug. 12. 19:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
40%
#20: Most felháborodtál azon, hogy együtt éreztem veled? Na, pont erről beszéltem. :D
2015. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem értem, miről beszélsz?Hogy jött szóba a gyűlölködés?Meg felháborodás?Csak a ledrágázásra reagáltam.
2015. szept. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Tapsot a kedves Daydreamer~-nek (akinek még sosem volt orgazmusa de szakértőnek érzi magát mivel már többször küldött javaslatokat szopásra)megérdemli tényleg, előző válaszomra reagálva priviben kedvesen leriba.cozott.Taps. Taps!
2015. szept. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Jajj bocsika a tiltást nem írtam. Hopsz.
2015. szept. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több pasi is mondta, hogy az egyik legnagyobb élmény, ha egy nő szájába élvezhet és látja, ahogyan lenyelem.

Megteszem, szerintem izgi is és nem rossz egyáltalán. Persze nem minden pasinak... L25

2015. nov. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nàllunk ha ràm jön es kivertem bele egy bögrèbe ès ha haza jön az asszony kèsöbb csak felhörpinti nehogy kàrba vesszen mindig mondja is Bèla ha rejszolasra van kedvedved bele a kávés bögrékbe aztan haza jövok megnèzem mit termeltèl es felhajtód mint a fagifort mert sok vitamin es energia van benne nehogy kàrba vesszen ...csak úgy natúr egy kis slukkk es lent van
2015. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

nos én ennél bonyolultabb vagyok,mint hogy nyelem vagy nem.

Ha a számba élevez csak akkor nyelemle,ha megcsókol.

Ha nem a számba élvez,de lenyalja és a számba csurgatja akkor is lenyelem.

egyéb esetben nem nyelem.

A szájba élvezést amúgy szeretem.

2015. nov. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy làny a gimiben aki imádta a spermàt nem tudom hogy szokott rà mert mèg fiatal volt úgymond megrontàs korban de èlet halt hogy a szâjàba èlvezzenek. Valami korai nimfomània csirài jelentkeztek nàlla nem tudom de mindenkit elszívott aki hagyta sőt volt hogy ő kezdemènyezte ...aztan gondolom a sok vegyes sperma miatt mindenfèle kiütèsekk voltak az arcàn meg a testèn nem tudni ettől vagy màstól de nyelte mint kacsa a nokedlit es szerette. Aztan a suli utàn el áradozott de tudom sokan jártak hozzà csak szopatni mert azt nagyon tudta ès a jo vol hogy nem kellett vele járni oda mentèl hozzà ha otthon volt ott az elöszobàban legugolt ès mar húzta is a szàjàba a farkat ....aztàn elköltözött senki nem tudja merre ment úgy tudom disszidàlt ..kàr mert mindig ëlmèny volt vele bàr megdugni nem sokan dugtâk mert az nem volt a pakliban csak a szopàsnak èlt!
2015. nov. 25. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
#12-es. Ha a párod csak elvárja az orált és nem viszonozza, akkor nem biztos, hogy a megfelelő partnerrel vagy együtt. Részéröl ez elég önző dolog.
2023. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!