Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mennyire szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mennyire szoktak beszámolni az egyéjszakás kalandjaikról? Vagy a félrelépéseikről?

Figyelt kérdés
Érdekes módon valahogy olyankor minden "elvükről" megfeledkeznek, mintha mi sem történt volna.
2015. aug. 12. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van valakim akkor nálam az alap, hogy nem csalom meg. Ezt szerintem nem nehéz megállni. Egy éjszakás kalandom nem sok volt, igazából egy sem, egyszer egy kollégámmal kavarodtam össze egy kellemes délutánra, de ott ismertük egymást nem voltunk idegenek. Ebben szerintem semmi rossz nincs, ő is kívánta, én is kívántam, akkor mi a probléma. Őszintén ebben titkolni valóm nincs ha rákérdez valaki simán elmondom. Ettől még nem lettem se több se kevesebb.
2015. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kinek?
2015. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!