Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik alak jobb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik alak jobb?

Figyelt kérdés

1, Csak nagyobb mellekkel:

[link]


2, [link]


2015. aug. 9. 16:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ízlsé kérdése. Nekem az első nő tetszik jobban, mert nőiesebb. És nem kell nagyobb mell, ez is tökély.
2015. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Most komolyan??? Ezek közül döntsek? Mi van, ha azt mondom, hogy mind2 szép????

Ezek közül a másodikat mondanám már csak a kisebb korkülönbség miatt is. Nekem tetszik az extrém vékony is, nincs vele bajom. Meg lehet köpködni, de szerintem a 2. is egy szép lány! 19 évesen nem 30+ körüli nőkkel fogok foglalkozni.

Arról nem is beszélve, hogy szét van retusálva az 1. kép

Egyébként meg egyén függő, hogy kinek mi tetszik. Ne ezen az oldalon akarj statisztikát készíteni! Főleg ne így... (legközelebb egy 70 évest és egy 10 évest... -.-')

2015. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!