Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hatalmas marhaságot csináltam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas marhaságot csináltam, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Volt egy 3,5 éves párkapcsolatom, ami egy hónapja véget ért. Megcsalt a párom, nem elsőnek, szakítottunk. Maradt nála kb egy kis szekrényi cuccom. Két hete megbeszéltük, hogy most szerdától hétfőig az anyjával és a húgával nyaralni lesz. Az apja otthon lesz, menjek le akkor a cuccért, mert nem akar velem találkozni(mintha én csaltam volna meg).

Szerdán felhívtam az apját, hogy miként oldjuk meg, esetleg kocsival haza fuvarozna-e, természetesen fizetném. Mindent megdumáltunk, 4kor meg is érkeztem hozzájuk.

Váltottam pár szót az apukájával és nekiálltunk pakolni. Találtam egy régi képet, az első randinkon készült. Elkezdtem sírni. Az apja leült mellém a földre és megölelt, próbált megnyugtatni, de nagyon zokogtam.

Végül lementünk a nappaliba, hozott vizet és nyugtatgatott. Mikor kezdtem megnyugodni próbáltam kibontakozni a karjaiból, de nem sikerült. Túl szorosan ölelt magához. Enyhén bepánikoltam. Mondtam, hogy jól vagyok, engedjen el. Erre elkezdett arról hadoválni, hogy az ő fia a legnagyobb hülye a világon és ilyenek. Végül, sejtem tudjátok mi következett, megcsókolt. Én meg nem löktem el. Sőt..

Lényeg a lényeg, hogy megtörtént aminek nagyon nem kellett volna!

Azóta hívott kétszer és írt vagy 100 sms-t, hogy nagyon sajnálja, beszéljük meg stb. Megmondtam neki, hogy nem mondom ezt el senkinek, emiatt ne féljen. De azt mondja, hogy nem erről akar velem beszélni.

Belemenjek egy találkába? Mit akarhat megbeszélni velem? Vagy csak egy új menetet akar, amíg haza nem jön a család?

Nem kérek a fúj, apám lehetne dumából. Igen, az lehetne. De nem az.

20/L


2015. aug. 7. 15:28
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a felesege csak a kisgyerek es a penz miatt van ott. Regen elvalt volna, ha a haz nem lenne. Szoval a no nem szereti. Ezt o mondta nekem. A ferfit nem tudom. De ha ilyet tesz o se erezhet nagy szerelmet.
2015. aug. 8. 08:47
 22/22 anonim ***** válasza:

Egy felnőtt nőnek pontosan ugyanannyi joga van élvezni az életet, mint egy férfinak, bármilyen felnőtt korúak is a partnerek. Válaszd azt, ami neked a legjobb és élvezd ki minden pillanatát!

35N

2015. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!