Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Marhaságot csináltam? Most...

Marhaságot csináltam? Most nem volt kedvem, időm nőgyógyászhoz menni.

Figyelt kérdés
Hüvelygombám van 10 éve visszatérő,most azt olvastam több oldalon is h fel kell helyezni egy fokhagyma gerezdet.Úgyhogy ezt meg is tettem,kivűl pedig Canesten krémet használok.Ki fogom tudni venni majd? Eléggé félek.
2012. máj. 17. 13:24
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ha ennyi eszed volt, hogy nőgyógyász megkérdezése nélkül feldugsz magadnak egy FOKHAGYMÁT akkor úgy kell neked... főleg úgy,hogy még félsz is tőle. Szerintem sürgősen menjél vele dokihoz, mert ha nem kötöttél rá valami zsinórt azt ki nem szeded otthon.
2012. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elég nagy marhaságot csináltál! Egyszer és mindenkorra meg kéne érteni, hogy ha baj van, azzal orvoshoz kell menni, és nem otthon kísérletezni!
2012. máj. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én még ilyet nem hallottam :D viszont azzal lehet kezelni a hüvelygombát, ha tampont belemártogatsz natúr joghurtba és egy estére felhelyezed. Néhány orvos tanácsolta ezt, nem a neten olvastam. Ha nem tetted fel túl mélyre akkor ha ugrálsz talán kicsúszik, de utána menj el orvoshoz, mert meg is sérthetted vele a hüvelyfalat.
2012. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Pláne nem így.:/

Az internet nagyon jó dolog, de tudni kell info és info közt különbséget tenni.

Ki tudod szedni kínkeservvel, de jobb lenne, ha orvoshoz mennél.

2012. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Így majd nem akarnak a vámpírok megerőszakolni. :D
2012. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát pedig most 6 oldalon olvastam hogy ezt csinálták,ezt alkalmazták már 1000 évvel ezelőtt is a gombára.
2012. máj. 17. 14:07
 7/15 anonim ***** válasza:
De biztos előrelátóak voltak és nem akarták örökre benn hagyni, ezért madzagot kötöttek rá.
2012. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ezt nem hiszem el,ugye csak kamu?
2012. máj. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most kivettem,mert elvettétek a kedvemet.Inkább megyek és veszek egy canesten kombit.
2012. máj. 17. 14:42
 10/15 anonim ***** válasza:

:D Elvették a kedved. Miért dugsz fel magadnak ilyesmit?

Arra nem gondoltál, hogy az a fokhagyma lehet vegyszeres vagy bármi? Nem egy steril dolog. Nem csípett?

2012. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!