Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg van olyan hogy gyermek...

Tényleg van olyan hogy gyermeknőgyógyász? És az mennyivel másabb? 18 éves kor alatt nem is lehet rendes nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Tényleg van gyereknőgyógyász, aki 0-18 éves korig foglalkozik a lányokkal. Sokkal kíméletesebb, türelmesebb, mint az aki felnőtt nőket gyógyít.
2012. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 14 éves kortól választhatsz, hogy felnőtt, vagy gyereknőgyógyászhoz mész. Első voltam.
2012. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok és még nem voltam nőgyógyásznál. Most van egy kis problémám ezért keresném fel az orvost. De menjek simán anyum orvosához vagy jobb ha még gyermeknőgyógyászt keresek? Eléggé izgulok.
2012. máj. 15. 16:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mehetsz Anyukád orvosához, hiszen ő is azért jár hozzá, mert megbízik benne. Megint első voltam.
2012. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz hogy szerinte megbízható csak hát én eléggé izgulok és azért egy 30-40 éves férfihez menni első alkalommal...én ezért gondolkodok a gyermeknőgyógyászaton mert azt olvastam többhelyen hogy kicsit türelmesebbek és nagyrészt női orvosok vannak és így talán kevésbé félelmetes. Bár lehet ez csak az én véleményem és amúgy ez hülyeség.
2012. máj. 15. 16:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az orvos neme számít, hanem, hogy jó szakember legyen, kedves, türelmes, megértő és mindent megtudj vele beszélni. Nyugodtan mehetsz ahhoz, akihez Anyukád jár. Megint az első voltam.
2012. máj. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elsőre mindenképpen női dokit javaslok, mert azért sokkal elviselhetőbb elötte a vetkőzés és a terpesztés is mint ffi kollegája elött.

Azonkivül nem csak orvos, hanem nő is, aki empatikusabb női mivoltából adódóan, hiszen nagy valüszinűséggel már átélte mindazt amivel hozzá fordulhatsz, beleértve a szégyenlősséget is!

2012. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De számít az orvos neme is, méghozzá nem is kicsit, ugynúgy ahogy számít a kora is!


A gyerek és tini nőgyógyászaton azért kíméletesebb a vizsgálat és a verbális torődés is, és nagyobb a valószínősége hogy nő lesz az orvos.


Ilyen fiatal korban még a női orvos a megfelelőbb, ha lehet vélasztani, akkor keress nő-nőgyógyászt.

2012. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az előző a 6. nak szólt....
2012. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!