Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hatalmas marhaságot csináltam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas marhaságot csináltam, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Volt egy 3,5 éves párkapcsolatom, ami egy hónapja véget ért. Megcsalt a párom, nem elsőnek, szakítottunk. Maradt nála kb egy kis szekrényi cuccom. Két hete megbeszéltük, hogy most szerdától hétfőig az anyjával és a húgával nyaralni lesz. Az apja otthon lesz, menjek le akkor a cuccért, mert nem akar velem találkozni(mintha én csaltam volna meg).

Szerdán felhívtam az apját, hogy miként oldjuk meg, esetleg kocsival haza fuvarozna-e, természetesen fizetném. Mindent megdumáltunk, 4kor meg is érkeztem hozzájuk.

Váltottam pár szót az apukájával és nekiálltunk pakolni. Találtam egy régi képet, az első randinkon készült. Elkezdtem sírni. Az apja leült mellém a földre és megölelt, próbált megnyugtatni, de nagyon zokogtam.

Végül lementünk a nappaliba, hozott vizet és nyugtatgatott. Mikor kezdtem megnyugodni próbáltam kibontakozni a karjaiból, de nem sikerült. Túl szorosan ölelt magához. Enyhén bepánikoltam. Mondtam, hogy jól vagyok, engedjen el. Erre elkezdett arról hadoválni, hogy az ő fia a legnagyobb hülye a világon és ilyenek. Végül, sejtem tudjátok mi következett, megcsókolt. Én meg nem löktem el. Sőt..

Lényeg a lényeg, hogy megtörtént aminek nagyon nem kellett volna!

Azóta hívott kétszer és írt vagy 100 sms-t, hogy nagyon sajnálja, beszéljük meg stb. Megmondtam neki, hogy nem mondom ezt el senkinek, emiatt ne féljen. De azt mondja, hogy nem erről akar velem beszélni.

Belemenjek egy találkába? Mit akarhat megbeszélni velem? Vagy csak egy új menetet akar, amíg haza nem jön a család?

Nem kérek a fúj, apám lehetne dumából. Igen, az lehetne. De nem az.

20/L


2015. aug. 7. 15:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igazatok van, 90%, hogy csak egy újabb menetet akar. Apja fia.
2015. aug. 7. 16:01
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

hát ha az öreg többet tudott nyújtani,akkor dugasd meg még egy párszor magad vele ,és meséld el a fiának !!

hátha porrá esik !

2015. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ha apuci nem lett volna jobb, akkor a kérdező sem gondolkodna a találkozón, hiszen ebből nem lesz több, mint néhány kósza dugás.


Cuccaidat elhoztad, vagy mindenképpen vissza kell menned?

2015. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Es ha majd a faterral befejezted mesz a nagypapahoz?
2015. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj, tudom, hogy hatalmas baromságnak fogod tartani, de ha jobb volt vele a szex akkor miért ne ? Ameddig tudod csináljátok, aztán közöld vele hogy ennyi volt. csáó. Ha neked jó akkor miért ne ?
2015. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én egészen biztos, hogy a te helyzetedben kihasználnám a jó lehetőségeket. Ha a férfiak is azokkal a nőkkel szeretkeznek akikkel jól érzik magukat, akkor ennyi választást egy nő is nyugodtan megengedhet magának!

35N

2015. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem tudom igazából. Arra gondoltam, hogy még találkozom vele egyszer. Kiderítem mit akarhat. Aztán lesz ami lesz.

2015. aug. 7. 20:17
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nők minek élnek? Ez felfoghatatlan.
2015. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Ja. Igen. Mindig a no a hibas? Most mi a problemad? Nem csaltam meg senkit. Volt bennem annyi hogy egy harom eves kapcsolat alatt meg csak felre se neztem. Ellenben a srac tobbszor is megcsalt es had ne soroljam miket tett. Tehat igen. En vagyok a noi nem szegyenfoltja. Te meg csak egy marha aki nem tud ertelmeset irni de megis meg akarja mutatni magat.

Mindenkinek koszonom aki erdemlehesen hozzaszolt. Ma beszelek vele ha ujra keres. Aztan lesz ami lesz. Talan en is elvezhetem az eletet ha mar harom evet veszitettem belole.

2015. aug. 8. 07:39
 20/22 anonim ***** válasza:

Figyu, ne süllyedj le a fia szintjére és menj bele egy sexkapcsolatba

a) egy olyan emberrel, aki az apád lehetne

b) neki is van felesége. Rá nem gondolsz? Hogy pont úgy érezné magát, mint most te, ha kiderülne. :(


Én értem, hogy most mérges vagy a srácra és a bosszú hidegen tálalva jó, de legalább gondolja a nő társadra.

26/N

2015. aug. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!