Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akiknek nincs hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek nincs hüvelyi orgazmusa, aktus előtt vagy után szeretitek, ha orállal orgazmushoz juttat a férfi?

Figyelt kérdés
Igazából egy lánnyal voltam még eddig ő előttem volt már két sráccal azt mondta egyikükkel sem volt hüvelyi orgazmusa és ő többnyire úgy szerette, hogy szex előtt kinyaltam és utána jöhetett a szex. Igazából csak kíváncsi lennék, hogy lehet-e itt a válaszaitok alapján valamiféle átlagot összehozni erre ? :D

2015. aug. 7. 10:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs hüvelyi orgazmusom, csak csikló ingerléssel (nyalás, kézzel izgatás) tudok elélvezni, tehát igen, szeretem ha orállal orgazmushoz juttat a férfi. De hogy ebből milyen átlagot tudsz levonni, és azzal az átlaggal mire mész, az már nagy kérdés.

Minden ember egyedi, ráadásul még két egymás követő alkalommal sem ugyan úgy reagál. Gyakoris átlag helyett sokkal jobban jársz, ha az adott szexpartnerre figyelsz, és az ő érzéseihez igazítod a tevékenységedet.

2015. aug. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
lehet fogalmazás beli poblémákba ütköztem :D Ez egy kérdés lenne, hogyan igényled ? Ha aktus előtt VAGY aktus után ? :D
2015. aug. 7. 10:56
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem sincs hüvelyi orgazmusom, de én nem is igénylem az orált/ujjazást, mert zavar, hogy túl sokáig tartana vagy össze se jönne a fiúval. Ezek miatt kényelmetlenül érzem magam, nem tudok ellazulni, ezért inkább magamnak elintézem masztival, amikor egyedül vagyok.
2015. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ha már nagyfokú a bizalom vagy már régebb óta vagytok együtt akkor sem szoktátok ? Azért gondolom volt már benne részed nem ? Nem éri meg azt az időt, ha a partnered nem bánja ? :D
2015. aug. 7. 11:17
 5/19 anonim ***** válasza:
56%

Miben volt már részem? Nyalásban? Igen. De nem élveztem még el fiúval. :(

Ezért sem vagyok biztos abban, hogy képes vagyok rá, és nem akarom kísérletezéssel fárasztani/untatni a férfit, még ha régóta együtt is vagyunk.

2015. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Értem :/ Sajnálom, lehet 1x, ha sikerül eléggé el lazulnod hozzá összejön a dolog :D
2015. aug. 7. 11:31
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van hüvelyi orgazmusom (megtanultam), de még így is szeretem, ha előtte van orális kényeztetés (orgazmusig), mert határozottan javítja az orgazmuskészségem az aktus során. (Egy aktus alatt 4-5 hüvelyi orgazmusom van. Nem mindig volt így! De meg lehet tanulni!)
2015. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :D
2015. aug. 7. 12:07
 9/19 anonim válasza:

Nekem sincs hüvelyi orgazmusom.

Párom nem szokott ily módon kényeztetni (nyalás,ujjazás) :(

Ezért én végzem el magam. :/

Szóval kérdésedre a válasz :

én mondjuk aktus után "szeretném" az orgazmust. :D

2015. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szegény :/ Azért köszi a válaszod ! :D
2015. aug. 7. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!