Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet segíteni a túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet segíteni a túl szűk pun. In?

Figyelt kérdés

Nagyon szűk a puncim, egy átlagos méretnél is fáj :( Hiába nedves, akkor is.

Van megoldás?

26/N


2015. aug. 3. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
majd én megoldom
2015. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Előbb szét kell nyalni...
2015. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok sok ujjazás
2015. aug. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nődokinál kérdezz rá, lehet kapni tágítót, nem borzalmas, sokféle van, amikor nagyobb méretre váltasz, eleinte kicsit feszít, de az sem világ vége. A kisujj nagyságútól kezdve az alkarnyiig lehet válogatni. Remélem javulni fogsz. Sok sikert! 😄
2015. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Volt ilyennel dolgom, de a megfelelő előjáték után szerintem nincs az a pun..i amelyik ne fogadna be könnyedén egy átlag magyar (15-16cm-es) kukacot
2015. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem szeretem szük pin.t inkább a tágabb nyerő nálam! ;)

Jó nagy fasszal rendelkezem!

2015. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt te találtad ki, hogy túl szűk vagy szakember mondta? Lehet bármilyen fertőzés vagy lelki ok a háttérben, utoljára arra gondolnék, hogy túl szűk, hiszen az izomzat rendkívül rugalmas ott.
2015. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Nekem szakember mondta, hogy nagyon szűk vagyok. És mit ád Isten? A páromnak 18/5 cm-es a pénisze (igen, megmértem, mert amikor mondta, hogy neki átlagos farka van, én olyan 14 cm-re gondoltam. És mikor megláttam, én 22cm-nek saccoltam... :D ilyen az emberi agy)

Nekem ez a pénisz hatalmas. Van, mikor fáj, de a párom türelmes és szeret, sokat foglalkozik velem, sokat nyal, kényeztet (persze nem amrad viszonzás nélkül), általában mikor behatol, már tocsogok a saját nedvemben. Szűk vagyok végig, és sajnos nem fér be tövig (bár érdekes, hogy sokkal mélyebbre tud hatolni, mint a kapcsolatunk elején), de ez a "szűkösség" mind a kettőnknek élvezetes. Bár még mindig van, hogy előfordul a fájdalom, sajnos. :/

Ha neked is ilyen problémád van, akkor a párod nem megfelelő. Úgy értem, lelkileg nem vagy ráhangolódva. Vagy akkor nőgyógyászati probléma, de gondolom nőgyógyásznál már jártál, csak mondta volna, ha valami "bajod" van.

Síkosítóval próbáltad?

2015. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
Kép esetleg arról a szűkségről?
2015. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pusztán az a tény, hogy nedves vagy, még nem jelenti azt, hogy a hüvelyednek is volt kellő ideje megváltoztatni az "alakját"és felkészült a szervezeted a közösülésre!

A nedvesedést a hüvelybemenet mellett, a kisajkak alsó találkozásánál lévő Bartholin mirigyek váladéka adja, aminek "beindulása" szinte az első "változások" közé tertozik, melyek a szexuális izgalom hatására törnénnek a női nemi szervvel. A hüvely hosszának és átmérőjének megváltozásához több időre van szükség! Nem beszélve azokról az agyi folyamatokról amiknek széntén szükséges "végbemennie" ahhoz, hogy a nő készen álljon a szexre!

Tehát lehet a problémádra egyszerűen a hosszabb előjáték és az ellazuláshoz szükséges ideálisabb körülmények megteremtése a megoldás.

2015. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!