Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy kétpetéjű lány ikerpárnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kétpetéjű lány ikerpárnál hogyhogy az egyiknek olyan szűk a puncija hogy a barátja kis pénisze sem fér bele, a másikat meg szinte öklözni is lehetne?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek (17 éves) van kétpetéjű ikertestvére. Én simán elvettem a szüzességét és azóta sincs semmi gond. A farkam könnyen belement és alig vérzett és volt már hogy három ujjam is bedugtam neki.

A húga meg elmondta neki (ő meg nekem), hogy az ő barátjával meg alig jutnak valamire. A srácnak kicsi pénisze van (12-13 cm) és az sem fér be, de még azt mondta nyalás után a kisujját sem nagyon tudta betenni.


Ez hogy?


2015. jún. 26. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert nem csinaljak rendesen...elojatekot hosszan h benedvesedjen konnyebben menjen be

ja es nem az a lenyeg h 12-13 cm hanem h milyen vastag...

2015. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert a puncija "mérete" semennyire nem függ attól, hogy ikrek-e vagy sem.
2015. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kétpetéjű ikrek között épp olyan fokú a genetikai rokonság, mint két testvér között, akik nem egy terhességből születtek.


Neked is lehet(ne) olyan öcséd vagy bátyád, akinek sokkal vékonyabb/ vastagabb és sokkal hosszabb/rövidebb a pénisze, mint a tiéd.


A barátnődtől meg nem szép dolog, hogy a testvére intim szférájába tartozó dolgokat megoszt veled.


Gondolom, neki is jól esne, ha a húga barátja képben lenne azt illetően, hogy neki mennyire tág a hüvelye vagy sem, vagy a ti szexuális életetekre vonatkozó részleteket tudna (aztán esetleg adna tovább boldog boldogtalannak, attól függően, hogy belé mennyi érzelmi intelligencia szorult).

2015. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3: Nem zavarna. Jó farokméretem van (17 cm), nem élvezek el hamar és az eddigi visszajelzések alapján jó vagyok az ágyban. Ezeket nem bánnám ha az egész világ is megtudná rólam. Nincs semmi a szexuális életemben amit szégyellnem kellene.


A gyakorlati infókat (első két bekezdés) meg kösz! A 2-esnek is.


1: Azért tettem hozzá a kisujjat is. Ha egy átlagos férfi kisujja nem fér be egy punciba, képzelheted az mekkora lehet.

2015. jún. 26. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!