Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nagyon szűk vagyok, és egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szűk vagyok, és egy ujjam sem akar bemenni ujjazáskor, hogy fog menni a szex?

Figyelt kérdés
Nedves vagyok, és fel is izgulok, mégis fáj nagyon, mi lesz így velem? Esetleg tapasztalatok azoktól akiknek ilyen volt de mégis valahogy sikerült jó élményt szerezniük első szex közben?

2015. jún. 24. 08:36
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
10%

Első szex közben max ha kinyalnak, akkor lesz jó élményed.

25/F

2015. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem tapasztalatom van de láttam egy sorozatot amiben ilyen problémája volt egy nőnek és neki orvos javasolta hogy használjon tágítót. Arra kéne rákeresned hogy honnan tudsz ilyet szerezni és hogyan kell használni de szerintem egy nőgyógyásszal is beszélned kéne. A tágító olyan mint egy vibrátor csak ujj vastagságú és ha tágulsz egyre nagyobbakat kapsz....
2015. jún. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Anno nekem szüzen olyan szűk volt, hogy egy ujjamal sem tudtam felnyúlni, szóval nyugi.

Tágító meg felesleges, ez mekkora hülyeség már, kedves hozzászóló..


Tehát nyugi, nincsen veled semmi gond. Az külön jó, ha jól nedvesedsz, de az első szex ritkán jó élmény sajnos. Sok előjáték kell, el kell engedned magad, mert ha rágörcsölsz, úgy csak annál nehezebb. Ha elengeded magad, sokat foglalkoztok előtte egymással, akkor jobban nedvesedsz és könnyebb lesz a behatolás is.

2015. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Kedves 3. Értem én hogy lazuljon el meg minden de ha nem fér be az ujja akkor egy p-cs hogy fér majd bele?
2015. jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Valaki nézzen már rá néha a kategóriára.....
2015. jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
ha akarod en szivesen segitek szep lassan kitagitani....;-)
2015. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Na figyelj szerintem a többiek nem látták hogy szűz vagy.

Nem kell semmilyen tágito.normálisan szűk a hüvelyed elötte a szűzhartyaval.emiatt van.

Ugyhogy ha majd szexelsz at fog szakadni.

De javaslom addig ne csináld míg nem vagy kellően felvilágositva.

2015. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Én is eléggé szűk voltam, bár most is az vagyok, de már nem vagyok szűz.

Én sosem ujjaztam magam, most sem szoktam, de ha egy fiúval fogsz szexelni, az teljesen más lesz. :) Egy kicsit kellemetlen lesz, és az első pár alkalom is, de hamar ki fogsz tágulni és nem fog fájni. :)

2015. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dionsyia ***** válasza:
100%
Elárulom, még ha saját magának nem is tud benyúlni egy ujjal sem, az sem gáz mert ha szűz nagyon érzékeny és azonnal összehúz amikor megpróbálja. Teljesen más egy fiúval. Persze a legnehezebb elengedni magát az embernek és hagyni történni a dolgokat - De ehhez kell a maximális bizalom a másikban. Ezért nem kell kapkodva, nem felkészülten elveszteni, mert nem szokott jól sikerülni.
2015. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noren1989 ***** válasza:
0%

#1es voltam....hát mi ez a lepontozás?

98%, hogy a kufirc nem lesz frankó, a nyalást meg csak kitanulta már a lányka pasikája...

2015. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!