Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a labimadas/fetis a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a labimadas/fetis a pasiknal manapsag?

Figyelt kérdés
Csomoszor hallom, eszlelem, hogy pasik a nok labarol kernek kepet. Miert? Mi benne a jo?? :D
2015. júl. 31. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar, h ők kapnak képet, én meg aki bimbóudvar fétises nekem bezzeg senki se küld..:D
2015. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:'D sajnallak, de ez azert ertheto. Nem gondolod? :D
2015. júl. 31. 16:29
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem már nem tudnak mit kitalálni.már megszokták, hogy az utcán szinte félpucér nők futkosnak, és kevés nekik az inger, már nem tudnak mire durván rágerjedni. szerintem.
2015. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez csak, a társadalmi kondicionálás miatt. Ha a nők mindig szabad mellekkel jártak volna és zárt cipőkben akkor az lenne a fura, h szabad a lábfejük.


De én csak azt az elvet nem értem, hogy ha tudják, h ott fognak recskázni a lábfejükre az okés, de bezzeg ha másra recskáznak akkor az mit képzel. xD

2015. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha a barátnőm simogat a lábával, vagy pontosabban a talpával (akár arcon), az úgy bizonyos értelemben izgató. Ha a számba teszi az ujjait az is az.

De ez a hülyeség hogy lábbal veri meg ilyenek, csinálja ha akarja, de engem nem különösebben izgat.

2015. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek "pasik", csak mindig ugyanaz az egy.:D
2015. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5. mi abban az izgato? Valahogy nem ertem:'D mert oke biztos jol esik ha eppen azzal kenyeztet, na da hogy az arcod simogatja vele...
2015. júl. 31. 17:41
 8/8 anonim ***** válasza:

minden izgató.


Az is az lenne ha a hasát puszilgatnám vagy ahhoz dörzsölném a farkam. Tökmindegy. HA az adott másik fél testrészéhez érek akkor normális hogy izgat nem?


Az más kérdés, ha olyan a partnered hogy csak elvan meg élvezed a szexet, de nem vágysz rá, hogy mondjuk te nőként csókolgasd a másik hasát, mellkasát.. stb.


Vagy férfiként ugyanígy. Ezt hívják felületes kapcsolatoknak, nem csoda, mert a kapcsolatok legtöbbje ez.

2015. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!