Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 32 éves vagyok még nem sexelte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves vagyok még nem sexeltem nem tartom cikinek így alakult. Szerintetek az?

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 23:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Talán, ha nem folyton a GYIK-en sajnáltatnád magad és elmennél végre pszichológushoz, akkor változna a helyzet! Hány kérdést írtál már ki? Nem unod még? Az egész életedet így akarod leélni?"


Pszichológus legyen a talpán, aki egy ekkora barmot képes helyrehozni. Amúgy tuti nem unja, mert akkor nem csinálná.


Amúgy meg kérdező. Mégis kit érdekel, hogy te nem dugtál 32 évesen? Abszolút magánügy. Ha pedig nem tartanád cikinek, akkor eleve fel se tetted volna a kérdést, mert tudnád, hogy neked ez így jó. Most akkor kit akarsz átverni?

2015. júl. 31. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Kivánom hogy légy boldog az életben, egy lépést se tudnál tenni az én cipőmbe haver
2015. júl. 31. 23:44
 23/28 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen.

Mellesleg nagy vagyok a te cipődben és nem is akarok belekerülni. És a haverod sem vagyok. Na most akkor mégiscsak zavar, hogy nem dugtál eddig?

2015. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Az most már azért sem zavar ha pisztolyt raksz a fejemhez akkor se viszont az érdemtelen válaszok kicsit igen. De mivel a mások véleménye még ha oly botorság is tiszteletet kíván maga után ezért semmi képpen nem akarom meg sérteni az illemet.
2015. aug. 4. 00:44
 25/28 anonim ***** válasza:
Látom neked is agyadra ment a szexhiány.
2015. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Az lehet
2015. aug. 4. 23:04
 27/28 anonim ***** válasza:
Hogy lehet bírni ennyi ideje szex nélkül? :O
2015. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Hát türelem van az biztos
2015. aug. 7. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!